FACHOWE EKIPY WYKOŃCZENIOWE

Prace wykonawcze nawet te z pozoru proste i mało skomplikowane, aby służyły latami, cieszyły oko i były zrobione zgodnie ze sztuką budowlaną muszą być wykonywane przez fachowców.

Projekt

Jeżeli marzysz o pięknym wnętrzu, które spełni Twoje oczekiwania to często decydujesz się na projekt u projektanta wnętrz. Decydując się na tą usługę wiesz, że to proces trwający minimum trzy miesiące. Pełen różnych decyzji i wyborów-użytkowych, materiałowych i finansowych. O tym jak wygląda cały proces projektowy w pracowni projektowej Create Design Gdańsk, Gdynia, Sopot pisałam tutaj. Zwieńczeniem tego procesu są na pewno piękne wizualizacje. Już oczyma wyobraźni widzisz się na tej nowej kanapie

Wizualizacja Create Design

Jednak wiadomo, że tak naprawdę wizualizacja to zdjęcie na ekranie Twojego telefonu. Ty chcesz to zdjęcie przenieść do rzeczywistości. I tutaj właśnie jest potrzebna sprawdzona ekipa wykończeniowa.

Świetnie zrealizowany projekt to efekt dobrej współpracy projektanta i fachowców

Fachowcy otrzymują całą dokumentację wykonawczą oraz zakupione materiały. Jednak to też od nich zależy jakie mają umiejętności. Czy w ogóle pochylą się nad tą dokumentacją (!). Niestety są tacy wykonawcy, którzy raczej wyznają zasadę, że sami wiedzą wszystko najlepiej i lubią robić po swojemu według swoich przyzwyczajeń. Są też tacy, którzy czytają, ale np. nie do końca rozumieją co projektant miał na myśli, mają jakieś pytania lub wątpliwości, a nawet czasem lepszą opcję wykonania technicznego. I co? I nie zadzwonią do projektanta, żeby po prostu zapytać, potwierdzić czy wspólnie razem coś technicznie zmienić.

Są też tacy wykonawcy, którzy po prostu nie lubią projektantów ani współpracy z nimi. Wynika to z wielu powodów: mają niedobre doświadczenia z innym projektantem lub po prostu są uprzedzeni do ich pomysłów. Dlatego zdarza się, że podważają na każdym kroku kompetencje i wybory projektanta przez co projekt zaczyna się bardzo rozjeżdżać z realizacją.

No i jest też grupa fachowców, która notorycznie nie przychodzi na budowę, nie szanuje zakupionych materiałów czy pije alkohol podczas pracy. Wiadomo jest ich najmniej jednak myślę, że albo sam miałeś doświadczenie z kimś takim lub znasz kogoś kto miał takie doświadczenie. Ja także znam takie ekipy.

Jednak to na co chciałam zwrócić uwagę to fakt, że znam przede wszystkim ŚWIETNYCH FACHOWCÓW w swoich dziedzinach. Uczciwych, dokładnych i solidnych. I właśnie dlatego pracuję tylko z takimi.

Jeżeli decydujesz się na usługę projektu pod klucz lub projekt z nadzorem autorskim to na pewno oczekujesz tego, że takie zmartwienie jak fachowcy nie będzie zaprzątać Ci głowy. Będziesz tylko wyczekiwać pięknej realizacji.

Ja podchodzę poważnie do swojej pracy, dlatego absolutnie nie będę nadzorować pracy osób, których nie znam.

Ekipy z którymi współpracuję są sprawdzone. Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą. Są zawsze na czas, na inwestycji jest czysto. Wykonawcy ci są dokładni i precyzyjni. Znają mnie. Nie mają problemu, żeby do mnie zadzwonić i zapytać. To z nimi często konsultuję pewne rozwiązania techniczne -czy są wykonalne czy może oni mają lepszy pomysł. Przecież pracują wiele lat i mają doświadczenie!

Kilka ujęć jak wyglądają prace remontowe moich ekip. To co narażone jest na uszkodzenie jest zabezpieczone.

Pracownia projektowa Create Design realizuje projekty wnętrz z własnymi, sprawdzonymi ekipami na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic

Poprzednie wpisy