Dom z antresolą 150m2

Przepiękny nowoczesny dom z antresolą. Klienci bardzo chcieli, aby był utrzymany w ciepłej kolorystyce drewna, bieli i beży. Minimalizm połączony z nowoczesnością i elementami bardzo bogatej sztukaterii czy obrazów 3D. Efekt przeszedł ich oczekiwania

Parter domu 85m2 -styl elegancki

Inwestorzy bardzo chcieli, aby ich wnętrza były jasne i eleganckie. Preferowana kolorystyka to beże i ciepłe drewno. Dla przełamania dodaliśmy oliwkową, zgaszoną zieleń. Marzeniem klientki było też zastosowanie tapety jako obrazu.

Mieszkanie 50m2-najem krótkoterminowy

Mieszkanie to zlokalizowane jest w centrum Gdańska,  z cudownym widokiem na Motławę i Gdańskiego Żurawia. Jednak pierwotnie nie było to mieszkanie, a lokal usługowy. Moim zadaniem było zaprojektowanie na tej przestrzeni dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym i łazienki. Jest to mieszkanie inwestycyjne na wynajem krótkoterminowy. Na przestrzeni zaledwie 50m2 udało się wszystko zmieścić co potrzebne jest wymagającemu klientowi. Cały układ mieszkania dostosowany jest do masy ograniczeń jakie stwarza lokal usługowy (jedno duże okno, charakterystyczny kształt, przepisy PPOŻ, żelbeton czy ukrywanie widocznych rur).

Mieszkanie 100m2 Japandi

Inwestorzy na co dzień zamieszkują w Skandynawii stąd wielkie zamiłowanie do stonowanej kolorystyki Japandi. Mieszkanie przeszło gruntowny remont i teraz jest świetnym miejscem do wypoczynku w Polsce.

Parter Domu 100m2

Inwestorzy marzyli o oryginalnym wnętrzu połączonym ze stylistyką Modern Classic. Miało być elegancko i stylowo. 

Sielski zielony dom 120m2

Marzeniem Inwestorów było stworzenie wnętrza o charakterze rustykalnym.

Kolorem przewodnim miała zostać zieleń oraz motyw dekoracji z naturalnego mchu.

Dom zlokalizowany jest przepięknej zalesionej okolicy.

Mieszkanie 48m2

Eleganckie mieszkanie w stonowanej kolorystyce. Sztukateria jako jeden z ważniejszych elementów dekoracyjnych