Cześć!

Jestem Klaudia i jestem projektantką wnętrz

Zajmuję się projektowaniem wnętrz w stylu  nowoczesnym, minimalistycznym oraz zgodnym z najnowszymi trendami.

Nie lubię szablonowości i powtarzalności.  Specjalizuję się w projektach pod klucz. Czyli realizuję cały projekt z moimi ekipami. Od pierwszej kreski w programie do momentu, kiedy  wprowadzasz się już na gotowo.

Piszę bloga o poradach projektowych i współpracy ze mną. Jest tam sporo cennych informacji. Zapraszam do zapoznania się z tą zakładką.

Producent płyt meblowych Niemann Polska to firma dla której także często piszę gościnne posty blogowe.

Coś więcej o mnie

Kocham piękne rzeczy

Dlatego też jestem stałą bywalczynią targów wnętrzarskich w Warszawie i Mediolanie.  To tam śledzę najnowsze trendy, aby być na bieżąco. Jednak design w tym zawodzie to nie wszystko…

Pasja pasją, ale jest to bardzo odpowiedzialny zawód, gdzie trzeba poświęcać każdą wolną chwilę na zdobywanie nowej wiedzy. Co roku jestem na co najmniej kilku szkoleniach, aby podnosić swoje kompetencje. 

Jestem miłośniczką kotów i butów. Uwielbiam podróże i słońce. Włochy jak i Santorini skradły moje serce – są to inspirujące miejsca dla artystów i dla mnie.

Pasjonuje się modą, wizażem, ale także psychologią. Od ponad 20 lat jestem wegetarianką czyli od czasów, kiedy nie było to jeszcze modne 😉