KONSULTACJA
I WSPARCIE W POZYSKANIU KREDYTU NA MIESZKANIE

Planujesz wreszcie swoje wymarzone mieszkanie lub dom, ale gubisz się w labiryncie kredytów? Nie wiesz, od czego zacząć i jak oszacować swoją zdolność kredytową? Nie trać czasu na zgadywanie – najlepiej skonsultuj się z ekspertem!

Michał Strzelecki, Twój Planer Finansowy, to nie tylko fachowiec od liczb, ale również sojusznik w osiągnięciu Twoich celów. Przygotuje dla Ciebie spersonalizowany plan działania, bazując na dokładnej analizie Twoich finansów. Czy to pierwszy kredyt, czy kolejna inwestycja – Michał sprawdzi, czy to właściwy moment i jaka kwota kredytu najlepiej wpisuje się w Twoje potrzeby.

Czy chcesz mieć pewność, że umowa, którą spisujesz z Bankiem jest korzystna dla Ciebie?

Planer Michał nie tylko pomoże Ci zrozumieć swoją zdolność kredytową, ale także wskaże drogę przez gąszcz dokumentów i zawiłych umów.

Bez względu na pytania, masz pewność, że otrzymasz klarowne odpowiedzi.

Współpraca z Michałem to nie tylko kredytowy start. To także wsparcie na każdym etapie trwania kredytu. Oferuje nie tylko rzetelne doradztwo, ale także pomoc w bilansowaniu i strategie nadpłat.

Zakup swojego wymarzonego lokum to nie tylko decyzja finansowa, to inwestycja w przyszłość. Dlatego Michał nie zapomni także o odpowiednim ubezpieczeniu „pod kredyt”, abyś spał spokojnie w swoim nowym miejscu.

Jak to wygląda w praktyce?

Skontaktuj się z Michałem

michal.strzelecki@inpartners.pl

lub telefonicznie
791 377 310
I umów się na darmową rozmowę online, gdzie Michał wyjaśni jakich informacji będzie potrzebować, aby pomóc Ci w Twojej drodze z kredytem.

Michał Strzelecki

Planer Finansowy

Analizuje finanse osobiste i przygotowuje Indywidulany Plan Finansowy, weryfikuje umowy kredytowe i ubezpieczeniow, przedstawia odpowiednie rozwiązania występujące na rynku finansowym (m.in. kredyty, ubezpieczenia majątkowe), jest łącznikiem między klientem a podmiotami na rynku finansowym. Pomaga z tym, żeby kredyt był jak najmniej obciążający dla finansów osobistych.

© Create Design 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone