JEDYNY TAKI PLANNER

WYKORZYSTAJ CZAS OCZEKIWANIA NA  ODBIÓR MIESZKANIA DEWELOPERSKIEGO

21 stronicowy PLANNER to spis kluczowych elementów o które należy zadbać, aby mieć pewność, że nie narażasz się na komplikacje związane z pracami wykończeniowymi, gwarancją deweloperską oraz marnowaniem Twoich pieniędzy.

To nie jest „doktorat” z urządzania, tylko zebrane w jednym miejscu spojrzenie na proces urządzania mieszkania deweloperskiego z lotu ptaka. Podzielony na trzy etapy: Przed odbiorem, Odbiór Techniczny, Po Odbiorze. Dołączona Checklista do wydruku z podsumowaniem oraz Checklista Odbiór Techniczny Mieszkania

Ten Planner dzieli czas, który przed Tobą na 3 etapy

Zapewne wiele tematów zaprząta Ci głowę od kiedy już faktem stało się, że będziesz urządzać swoje mieszkanie. Jest tego tak dużo, że łatwo coś przeoczyć lub o czymś zapomnieć tym bardziej, że nie do końca orientujesz się co właściwie trzeba dopilnować przy deweloperce.

Być może poszukujesz informacji o tym czego jeszcze nie wiesz. W końcu są sprawy o które warto dopytać dewelopera zanim zaczniesz prace wykończeniowe. 

Czujesz chaos i przytłoczenie, bo jest tego tak wiele, zastanawiasz się jak nad tym zapanować.

Codzienna praca i obowiązki, wszędzie wyrywkowe informacje na pewno nie sprzyjają Tobie, aby móc jednoznacznie powiedzieć: „Wiem czym muszę zająć się przed odbiorem i o co dopytać na samym odbiorze mieszkania„. 

Opracowałam dla Ciebie Planner, który pozwoli Ci nad tym zapanować i spojrzeć na kluczowe momenty, które przed Tobą z „lotu ptaka”

Jeżeli oczekujesz na klucze postaraj się jak najlepiej wykorzystać ten czas. Potem cała „machina” ruszy i wpadniesz w ferwor zakupów i pilnowania fachowców.

Dlatego w OCZEKIWANIE NA KLUCZE rozpisałam Tobie najwięcej najważniejszych spraw, którymi warto się zająć, gdy jeszcze nic się nie dzieje. Ta część to odpowiedź na wiele kłębiących się pytań w Twojej głowie dotyczących samego odbioru technicznego, pieniędzy, układu funkcjonalnego czy wykonawców.

Drugi rozdział dotyczy samego ODBIORU TECHNICZNEGO– gdzie pokazuję Ci o co warto dopytać dewelopera, aby same prace wykończeniowe szły szybciej i sprawniej.

Trzeci rozdział to: PO ODBIORZE– gdzie dowiesz się czym się w pierwszej kolejności zająć, aby fachowcy mogli zabrać się za prace wykończeniowe. Pokazuję też Tobie etapy prac fachowców.

Wszystko wieńczy CHECKLISTA do wydruku, aby na bieżąco odhaczać i mieć pewność, że nic ważnego nie umknęło Twojej uwadze.

Wiem, że wiele osób będzie pierwszy raz w życiu urządzać mieszkanie od dewelopera i odczuwa w związku z tym nie tylko ekscytację, ale także strach.

PLANNER jest takim „ogarnięciem” kluczowych tematów

Co znajdziesz dokładnie w środku?

To 21 stron z zapisem najważniejszych tematów, którymi warto żebyś się zajęła/zajął

Czekając na klucze

To 11 punktów od których warto zacząć przygotowania do urządzania. Każdy z nich zawiera moje krótkie wyjaśnienie/uzasadnienie, dlaczego jest tak ważny dla Ciebie.

Dołączam tam kilka ważnych informacji dotyczących rzutu od dewelopera i budżetu na wykończenie mieszkania.

Odbiór techniczny mieszkania

Ty raczej nie będziesz samodzielnie dokonywać odbioru technicznego. Tym zajmie się profesjonalista, który wie co sprawdzić. Jest za to kilka rzeczy o które powinnaś/eś zadbać w trakcie odbioru. Mają one wpływ na przebieg prac wykończeniowych.

Podzieliłam to na 4 kategorie:
✔co zabrać na odbiór
✔ jakie dokumenty deweloper ma Ci obowiązek dostarczyć
✔ o co masz się upewnić
✔ o co dopytać dewelopera
BONUSOWA- Checklista Odbiór Techniczny Mieszkania

Po Odbiorze

To:
✔3 kroki zanim ekipa wykończeniowa zacznie prace
✔ etapy prac wykończeniowych

Pozwoli Ci to zaplanować zakupy materiałów wykończeniowych

Checklista do wydruku

Checklista do wydruku jest podsumowaniem całego PLANNERA
Dzięki temu będziesz na bieżąco wszystko odhaczać i nic nie umknie Twojej uwadze.
Wszystko zebrane w jednym miejscu!

PLANNER

URZĄDZANIE MIESZKANIA DEWELOPERSKIEGO

21 stronicowy PLANNER, który jest spisem, kluczowych elementów, które przed Tobą. Mają one wpływ nie tylko na funkcjonalność Twojego mieszkania, ale i sam przebieg prac wykończeniowych oraz gwarancję deweloperską.

To nie jest „doktorat” z urządzania, tylko zebrane w jednym miejscu doświadczenie osoby, która ma za sobą już nie jedno urządzone mieszkanie deweloperskie.

Skorzystaj ze sprawdzonych wskazówek projektanta wnętrz!

Cześć!

Jestem Klaudia i to ja stworzyłam dla Ciebie ten PLANNER.

Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz oraz wspieraniem osób, które samodzielnie urządzają swoje mieszkanie deweloperskie. 

Liczne rozmowy, konsultacje i webinary, które przeprowadziłam pokazały mi, że faktycznie ilość rzeczy o których trzeba wiedzieć zanim zaczną się prace wykończeniowe może być bardzo przytłaczająca.  

Dlatego postanowiłam to wszystko zebrać w jednym miejscu i spisać, abyś o niczym ważnym nie zapomniał/-a. Niech Ci służy ten Planner!

© Create Design 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone