Białe, gołe ściany? I co dalej?

Jak urządzić swoje mieszkanie (od dewelopera) funkcjonalnie, tak żeby nie musieć robić remontu zaledwie po kilku latach?

ZAPISUJĘ SIĘ NA BEZPŁATNY WEBINAR 

poniedziałek 11.12 godzina 19:00

Jak to jest z tym urządzaniem?

Trudność urządzania mieszkania deweloperskiego polega na podejmowaniu wielu decyzji w krótkim czasie, które wiążą się z dużymi pieniędzmi i najbliższymi latami. 

Urządzając swoje docelowe mieszkanie zawsze z tyłu głowy wybrzmiewa Ci pytanie: Czy to się sprawdzi? Czy będzie funkcjonalne? Czy nie trzeba będzie tego zaraz wymieniać?

Stworzyłam ten webinar  z myślą o wszystkich osobach, które chcą zrobić to naprawdę dobrze czyli funkcjonalnie.  Tak, aby nie trzeba było robić remontu po zaledwie kilku latach (bo albo większość rzeczy jest już totalnie zniszczona lub frustracja przy sprzątaniu sięga zenitu)

Na pewno towarzyszy Ci ogromna ekscytacja, ale także strach jak zapanować nad tym co przed Tobą:

✔ Czujesz ogromne przytłoczenie ilością spraw jakie zaraz się zadzieją, gdy tylko dostaniesz klucze 🔑: zakupy, dostawy, prace wykończeniowe, ferwor codziennej pracy…Dodatkowo masa pułapek, ogrom rozwiązań, bardzo duże wydatki…

Chcesz urządzić się naprawdę dobrze, żeby mieszkanie służyło Ci przez kolejne lata czyli nie martwić się, że zakupy okazały się jednak nietrafione

✔ Kupujesz mieszkanie deweloperskie dla siebie (jesteś w trakcie zakupu, czekania na decyzję kredytową lub oczekujesz na odbiór) i poszukujesz informacji od czego w ogóle zacząć, o czym nie zapomnieć

✔ Masz bardzo mało czasu, jesteś zapracowaną osobą, a tu jeszcze „dopadają” Cię wszystkie tematy z urządzaniem

Stworzyłam ten webinar  z myślą o wszystkich osobach, które będą urządzać się BEZ projektanta wnętrz i chcą zrobić to naprawdę dobrze i zapanować jakoś nad tym co przed nimi

DARMOWY WEBINAR:

Jak urządzić swoje mieszkanie (od dewelopera) funkcjonalnie, tak żeby nie musieć robić remontu zaledwie po kilku latach?

PONIEDZIAŁEK 11.12. godzina 19:00

CZEGO DOWIESZ SIĘ NA WEBINARZE?

✔ Poznasz formułę, dzięki której dowiesz się jak zabrać się za urządzanie mieszkania deweloperskiego, żeby pozbyć się tego chaosu związanego z ogromną ilością rzeczy w sklepach. Ciągle mając w zamyśle, że te rzeczy mają służyć Ci na lata, a nie kilkanaście miesięcy

✔ Jak podzielić sobie wszystkie etapy, aby urządzanie było prostsze i świadome (mały spoiler- nie zaczynamy od zakupów)

✔ Dlaczego urządzanie sprawia tyle problemów mimo, że większość ma wsparcie w postaci obsługi sklepów, wykonawców, znajomych i wiedzy z Internetu. To jest bardzo ważny punkt, który uświadomi Ci, dlaczego tyle osób po remoncie jest niezadowolonych. A pamiętaj-urządzasz się raz i już nie ma odwrotu. 

Na podstawie mieszkania deweloperskiego, które urządzałam zobaczysz jak krok po kroku dzieliłam wszystkie etapy.

Poznasz zasadę decydowania się na produkty do Twojego mieszkania z innej perspektywy niż robi to większość osób (a w tym jest wielka tajemnica dobrego wyboru).

Zapewne zastanawiasz się na jaką podłogę się zdecydować? Zobaczysz jakimi kategoriami myślałam przy wyborze w omawianym mieszkaniu

Cześć jestem Klaudia, jestem projektantką wnętrz

Czytasz, że jestem projektantką wnętrz i już masz obawy, bo nie chcesz idealnego wnętrza z Instagrama i nie lubisz, kiedy ktoś Ci coś narzuca?  Nie mam nic do Instagramowych wnętrz – żeby było jasne.

Jednak w urządzaniu chodzi o coś więcej niż tylko o piękne, spójne wnętrze. Przekonałam się o tym na wielu płaszczyznach- pierwszy raz gdy urządzałam swoje mieszkanie od dewelopera 11 lat temu bez wiedzy i wyobraźni- konsekwencje odczuwam do dziś (wieczne przeróbki, wymiany...)🥴

Drugi, gdy klienci którzy się do mnie zgłaszają często wcale nie oczekują spektakularnych wnętrz. Pytają o cenę/jakość, jak to się sprawdza, czy to będzie łatwe do sprzątania.

To nauczyło mnie, że na wnętrza patrzę przede wszystkim od strony funkcjonalnej czyli tego, czy Twoje panele będzie łatwo się sprzątało, a baterii nie będziesz chciał/a wymieniać po miesiącu 😉

Patrzę także na wybory materiałów wykończeniowych tak, aby nie traciły gwarancji producenta (a nie wiem czy wiesz, że większość ludzi traci ją często po samym montażu).

Na webinarze postaram się „zarazić Cię” moim podejściem do urządzania, które naprawdę świetnie się sprawdza. Do zobaczenia!

PROSZĘ O ZAPIS NA WEBINAR

poniedziałek 11.12 godz.19:00

Jak urządzić swoje mieszkanie (od dewelopera) funkcjonalnie, tak żeby nie musieć robić remontu zaledwie po kilku latach?

This site is not a part of the Facebook webiste or Facebook Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. Facebook is a trademark of Facebook Incl.