Zapisz się do Deweloperskiego Newslettera i otrzymaj:

Mini E-Book: 

ODPOWIEDZI NA 5 PYTAŃ JAKIE ZADAJĄ SOBIE OSOBY, KTÓRE BĘDĄ URZĄDZAĆ MIESZKANIA DEWELOPERSKIE

Raz na 2 tygodnie wysyłam [🏠📧Deweloperskie Maile]

Otrzymasz serię wskazówek, które przybliżą Cię do Twojego upragnionego – dobrze urządzonego mieszkania

Dlaczego warto się zapisać i pobrać mini E-booka?

Cześć, mam na imię Klaudia jestem projektantką wnętrz, która nie tylko projektuje ludziom mieszkania i domy. Także wspieram osoby, które stają przed wyzwaniem urządzania swojego mieszkania deweloperskiego. Urządzanie mieszkania od zera w tak krótkim czasie może przysparzać wielu problemów, dylematów i ciężkich decyzji. A gdy chcemy urządzić się naprawdę dobrze, aby być zadowolonym po roku, dwóch czy pięciu wymaga to zdecydowanie większej wiedzy. 

Ten mini E-book to odpowiedź na najczęściej zadawane pytania z jakimi mierzy się każdy kto zaczyna przygodę z samodzielnym urządzaniem.

Odpowiadam w nim na te 5 pytań:

  1. Układ funkcjonalny pozostawiony przez dewelopera-zostawiać czy zmieniać? Na podstawie dwóch przykładów kuchni poznasz właściwą dla siebie odpowiedź
  2. Czy warto dokonywać zmian w układzie ścian? Teoretycznie jest to idealny moment na tego typu „demolki”- pytanie czy warto?
  3. Czy w łazience deweloperskiej da się zrobić odpływ liniowy?
  4. Jak długo trwa wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim? To da Tobie realny ogląd na jaki czas się przygotować
  5. W co zainwestować urządzając mieszkanie deweloperskie? Zapewne słyszysz o podłodze, drzwiach, łazience- ale czy wyższa cena i znana marka tych produktów wystarczą?

ZAPISZ SIĘ I POBIERZ MINI E-BOOKA