kupujesz nieruchomość

Oto osoby z którymi współpracuję

Elżbieta kruszyńska

Weryfikuje umowy deweloperskie, uczestniczy w odbiorach technicznych mieszkań deweloperskich, egzekwuje od dewelopera wywiązywanie się z napraw w ramach gwarancji deweloperskich. 15 lat doświadczenia w branży budowlanej.

MICHAŁ STRZELECKI

Analizuje finanse osobiste i przygotowuje Indywidulany Plan Finansowy, weryfikuje umowy kredytowe i ubezpieczeniowe, przedstawia odpowiednie rozwiązania występujące na rynku finansowym (m.in. kredyty, ubezpieczenia majątkowe), jest łącznikiem między klientem a podmiotami na rynku finansowym. Pomaga z tym, żeby kredyt był jak najmniej obciążający dla finansów osobistych.

ANALIZA TWOJEJ
UMOWY DEWELOPERSKIEJ

Czy chcesz mieć pewność, że umowa, którą spisujesz z deweloperem jest korzystna dla Ciebie?

Umowa z deweloperem jak zapewne wiesz jest zabezpieczona zapisami Ustawy Deweloperskiej, jednak Ustawa ta nie zabezpiecza wszystkich Twoich dóbr. Pozostawia bardzo dużą dowolność ustalania zapisów deweloperowi. 

Czy warto podpisywać umowę, której zagrożeń i konsekwencji nie do końca jesteś świadomy/a?

KONSULTACJA
I WSPARCIE W POZYSKANIU KREDYTU NA MIESZKANIE LUB DOM

Planujesz wreszcie swoje wymarzone mieszkanie lub dom, ale gubisz się w labiryncie kredytów? Nie wiesz, od czego zacząć i jak oszacować swoją zdolność kredytową? Nie trać czasu na zgadywanie – najlepiej skonsultuj się z ekspertem!
 
Michał sprawdzi Twoją zdolność kredytową oraz to czy w ogóle jest możliwość kredytowania, a następnie ustali plan działania, jakie dokumenty przygotować i odpowie na wszystkie Twoje pytania.
Czy to pierwszy kredyt, czy kolejna inwestycja – Michał sprawdzi, czy to właściwy moment i jaka kwota kredytu najlepiej wpisuje się w Twoje potrzeby