DOSTĘP DO NAGRANIA WEBINARU I MOŻLIWOŚĆ DOŁĄCZENIA DO


HOME PLANNERA Z AUDYTEM


DOSTĘPNY JEST JESZCZE PRZEZ


PO TYM CZASIE NADAL MOŻNA DOŁĄCZYĆ DO HOME PLANNERA, ALE JUŻ BEZ AUDYTU

Konkretny PLAN na naprawdę dobrze urządzone mieszkanie deweloperskie

Bez chaosu i działania na wyczucie. Formuła dla chcących urządzić się raz a dobrze, po prostu na lata

Każdy, kto staje przed wyzwaniem jakim jest urządzanie mieszkania od zera chciałby zrobić to po prostu dobrze, aby już nie powracać do tego przez kolejne lata. 

Trudność urządzania mieszkania deweloperskiego polega na podejmowaniu wielu decyzji w krótkim czasie oraz fakcie, że jest to mieszkanie NOWE na gwarancji. Po pozytywnej odpowiedzi banku z reguły wszystko zacznie dziać się bardzo szybko. Odbiór, zakupy, dostawy, prace wykończeniowe, ferwor codziennej pracy…Dodatkowo masa pułapek, ogrom rozwiązań, bardzo duże wydatki…

Formuła URZĄDZANIA 2.0 to kompleksowe podejście do urządzania według konkretnego planu, krok po kroku. Gdzie wszystkie decyzje podejmowane są świadomie, aby sprawdzały się przez lata. Metoda łącząca świat wykonawców, zakupy, dostawy, Twoje mieszkanie oraz przede wszystkim Ciebie i Twoje potrzeby.

Zapraszam Cię do mojego systemu urządzania mieszkań opartego na pracy projektanta wnętrz.

Urządzenie mieszkania od zera, gdzie w tak krótkim czasie trzeba podjąć ogrom decyzji na wiele lat
wzbudza: ekscytację i jednocześnie strach

POJAWIAJĄ SIĘ WYZWANIA ZWIĄZANE Z CHAOSEM:

✔ Będziesz urządzać się pierwszy raz i przeraża Cię ta ogromna ilość rzeczy, które trzeba będzie ogarnąć

✔ A może masz już doświadczenia z urządzaniem i wiesz, że to nie jest takie proste, boisz się jak ta cała „machina” ruszy

✔ Zastanawiasz się czy wszystko się uda, czy starczy pieniędzy na to co sobie zaplanowałaś/-eś, czy o niczym nie zapomnisz

✔ Nie wiesz od czego zacząć, jak nad tym wszystkim zapanować 

✔ Zastanawiasz się czy da się połączyć funkcjonalność, wygląd i budżet

✔ Masz bardzo mało czasu, praca, codzienne obowiązki, a tu jeszcze trzeba przekopywać Internet w poszukiwaniu odpowiedzi na co raz to większą ilość pytań

 

ORAZ WYZWANIA ZWIĄZANE Z  PERSPEKTYWĄ NAJBLIŻSZYCH  LAT:

✔ Kuchnia i łazienka– to w szczególności pomieszczenia, które zaprzątają Twoją głowę, bo chcesz, żeby były urządzone na lata

✔ Nie chcesz decydować się na rozwiązania, które będą trudne do sprzątania

✔ Obawiasz się, że będziesz mieć poczucie źle wydanych pieniędzy

✔ Nie chcesz jak wiele osób, które już się urządziły mówić, że czegoś żałujesz lub szkoda, że nie wiedziałaś/-eś wcześniej

✔ Boisz się błędu, który będzie się później mścić 

✔Czarne czy chromowane baterie, panele czy winyle, jaką kuchnię wybrać, czy da się zrobić odpływ liniowy w łazience… 

 JEDNAK ten chaos można uporządkować

Czy chcesz poznać sprawdzony plan na urządzanie, dzięki któremu ten stresujący i kosztowny moment przejdziesz z mniejszym strachem?

Decyzje dotyczące wyboru materiałów i rozwiązań podejmować z zupełnie innej perspektywy niż dotychczas

Wiedzieć jak dogadywać się z fachowcami tak, aby prace poszły sprawnie i efekt końcowy był taki o jakim marzysz? 

Działać tak, aby jak najdłużej cieszyć się gwarancją deweloperską oraz poczuciem, że naprawdę urządziłaś/eś mieszkanie dobrze i funkcjonalnie?

DLACZEGO WŁAŚCIWIE URZĄDZANIE JEST TAKIE SKOMPLIKOWANE I PRZYSPARZA TYLU PROBLEMÓW?

zła kolejność działań oraz brak KONKRETNEGO planu, które tylko potęgują chaos

✔ zbyt powierzchowna wiedza, a przez to, że dziś jest tak dużo produktów w każdej z kategorii tworzy się tak dużo różnic,  które mają wpływ nie tylko na przebieg prac wykończeniowych, ale i Twoje funkcjonowanie

✔ w urządzaniu nie ma jednoznacznie dobrych czy złych wyborów. Dlatego decyzje o wyborach trzeba podejmować świadomie, bo samodzielnie będzie ponosić się jej konsekwencje

brak doświadczenia jak powinna wyglądać dobra obopólna współpraca z fachowcami

nieznajomość konsekwencji wielu decyzji w perspektywie kilku lat

✔ działanie pod wpływem chwili i presji czasu, które wiąże się z licznymi pomyłkami i nerwami

niedoszacowanie wydatków przez co brakuje pieniędzy na ważne rzeczy

URZĄDZANIE MIESZKANIA MOŻNA PODZIELIĆ NA ETAPY, KTÓRE UPROSZCZĄ TEN SKOMPLIKOWANY PROCES. TO URZĄDZANIE 2.0

potrzebujesz:

Określonej kolejności działań

✔ Poukładania tematów związanych z urządzaniem

✔ Zakupów dokonywać z poziomu niższego niż „wierzchołek góry lodowej”

✔ Wiedzy jak współpracować z wykonawcami

✔ Informacji jak połączyć prace wykończeniowe z gwarancją dewelopera

Moje szkolenie HOME PLANNER- URZĄDZANIE MIESZKAŃ DEWELOPERSKICH dokładnie przeprowadzi Cię przez ten cały proces tak, aby planowanie, zakupy, dostawy i współpraca z wykonawcami przebiegły jak najsprawniej i Twoje mieszkanie było naprawdę dobrze urządzone.

Na co dzień zajmuję się projektowaniem mieszkań i domów. Często przejmuję także cały proces zakupów oraz realizację prac wykończeniowych. Aby móc wykonywać to dobrze, sama się nie pogubić w tym wszystkim musiałam opracować własny proces projektowy czyli system kroków, który następuje po sobie chronologicznie. 

Postanowiłam ten profesjonalny proces projektowy przenieść na realia osób, które urządzają się samodzielnie. Poukładałam go w konkretne etapy, uporządkowałam niezbędną wiedzę użytkową i techniczną. Zebrałam doświadczenia związane z zakupami, dostawami, kosztami czy współpracą z glazurnikami i stolarzami.

Na potwierdzenie tych słów opinie kilku moich klientów,

którym projektowałam wnętrza:

Chcesz zobaczyć jak to dokładnie wygląda?

TO 5 ETAPÓW:

#ETAP 1

Ustalenie FUNKCJONALNOŚCI Twojego mieszkania, które jest bazą do dalszych działań oraz ustalenia lokalizacji gniazdek i oświetlenia. Tutaj jest także idealny moment na porządki w Twoich INSPIRACJACH i stworzenie na ich podstawie planu wizualnego. To także czas na poszukiwanie FACHOWCÓW.

Ten etap bardzo pomoże Ci przy zakupach.

#ETAP 2

Ale zanim pojedziesz na zakupy czas na kolejny krok.  ŚWIADOME WYBORY wszystkich materiałów wykończeniowych. Nazwałam je metodą patrzenia z poziomu niższego niż „wierzchołek góry lodowej”. Nauczę Cię patrzeć na produkty z trochę innej perspektywy:  funkcjonalność, trwałość, sprzątanie, prace wykonawcze, potencjalne miny, wpływ na pozostałe produkty.

Zobacz to na przykładzie decyzji o wyborze podłogi. Czy dawać jeden rodzaj podłogi w całym mieszkaniu czy połączyć ją z płytkami? W moim sposobie patrzenia najpierw warto zadać sobie pytania: czy zaakceptuje listwy łączące w drzwiach? Co będzie pod meblami kuchennymi? Czy jestem gotowa/gotów stracić gwarancję na podłogę? Właśnie od tego warto zacząć. Jaki to będzie świadomy zakup.

#ETAP 3

BUDŻET. No niestety finanse są nieodłącznym elementem wykańczania mieszkania (chyba, że masz konto bez limitu 😉). Przedstawię Ci dokładnie na jakie koszty warto się przygotować i jak nad nimi zapanować czy zweryfikować swoje pomysły. To ułatwi Ci bardzo decyzje zakupowe .

✔ #ETAP 4

Jak widzisz dopiero teraz czas na ZAKUPY. Jak bardzo inną perspektywę dzięki temu uzyskasz wykonując wcześniejsze etapy. W ferworze codziennych obowiązków, pracy i stresu związanego z urządzaniem podczas zakupów możesz przeoczyć wiele ważnych detali, dlatego dostaniesz ode mnie masę wskazówek na co zwracać uwagę podczas samych zakupów.

✔ #ETAP 5 

DOPILNOWANIE WYKONAWCÓW I DOSTAW. Ostatni, ale bardzo ważny etap. Od niego w dużej mierze zależy jaki będzie efekt końcowy. Dzięki licznym wskazówkom dowiesz się jak komunikować się z fachowcami i stolarzem. Powiem Ci także CO SPRAWDZAĆ PO DOSTAWIE.

Wartość 2000zł

Zobacz co mówią użytkownicy Home Plannera:

5/5
Zdecydowanie polecam Home Plannera. Wszystko zostało opracowane w logiczną całość, uporządkowane od A-Z. Wszystko wyjaśnione w prosty i klarowny sposób, przydatne checklisty, dodatki. Home Planner uświadomił mi, że tyle ważnych detali wpływa na urządzanie, ale przede wszystkim życie później w tym mieszkaniu. Moje wstępne plany zostały totalnie zmienione. Ile złych decyzji bym dokonała gdyby nie Home Planner. Rady i wiedza, które realnie wpływają na życie są warte zdecydowanie więcej niż kwota w której go zakupiłam”
Agata H.
Uczestnik Home Plannera

+ BONUSOWE EXTRA MATERIAŁY

BONUS 1

UMOWA Z WYKONAWCAMI I STOLARZEM WRAZ Z KOMENTARZAMI PRAWNICZKI I INSTRUKCJĄ KORZYSTANIA *

Dobrze sporządzona umowa da Ci poczucie bezpieczeństwa, że to na co umówisz się z fachowcami zostanie wykonane.

Umowy zostały opracowane przez prawniczkę, która ma 15 lat doświadczenia na rynku budowlanym i w tym się specjalizuje.

Dodatkowo omawia i wyjaśnia jak z tych umów korzystać, co musi się w nich znaleźć, a co może być opcjonalnie. Co najważniejsze umowa jest symetryczna tzn. korzystna dla Ciebie i wykonawcy.

*umowa wraz komentarzami prawniczki pojawi się najpóźniej do końca listopada 2023r. (obecnie jest w trakcie opracowywania)

WARTOŚĆ 350ZŁ

BONUS 2

WSPÓŁPRACA Z WYKONAWCAMI ORAZ CO DOPRECYZOWAĆ ZE STOLARZEM

Są to niezwykłe materiały!

Lekcja dotycząca wykonawców powstała dzięki licznym fachowcom z terenu całej Polski. Gdy tylko dowiedzieli się, że mam w ofercie takie szkolenie podzielili się ze mną swoimi uwagami jak usprawnić współpracę, co komunikować  i jak często nieświadomie nie spowalniać prac. 

Stolarze bardzo często z powodu bardzo napiętego grafika nie informują o wszystkim klientów. Przygotowałam dla Ciebie lekcję w której mówię na bazie własnych doświadczeń co doprecyzować, aby nie było później niepotrzebnych rozczarowań i niedomówień.

Prawda jest taka- nie po to decydujesz się na meble od stolarza, żeby później się wkurzać tym, że pewne rzeczy zostały wykonane inaczej niż to sobie wyobraziłaś/-eś.

WARTOŚĆ 600ZŁ

BONUS 3

4 Super przydatne CHECKLISTY

✔ Checklista Co sprawdzić po dostawie zawiera informacje co należy sprawdzić, aby uniknąć  niespodzianek.

Zakup materiałów to jedno, ale pomyłki w sklepach także się zdarzają.  Ludzie w ferworze gonitwy: praca- wizyta w urządzanym mieszkaniu- często o tych niedopatrzeniach dowiadują się gdy…jest już za późno

✔ Checklista Jutro wchodzi elektryk

Ta checklista to świetne narzędzie, które da Ci pewność, że pomyślałaś/-eś o wszystkich gniazdkach 

✔ Checklista Ustalenia ze stolarzem.

Stolarze są fajni, ale niestety mają tendencję do tego, aby nie ustalać z klientem ważnych szczegółów, które mogą Cię potem bardzo wkurzać.

Ta Checklista da Ci obraz co warto doprecyzować i na co zwrócić uwagę

✔ Checklista Przed zamówieniem drzwi to ta z kategorii : Tych popularnych błędów nie popełniaj

WARTOŚĆ 1000ZŁ
5/5
“Jestem w trakcie przerabiania Home Plannera i jednocześnie urządzania swojego mieszkania”. Już część Checklist poszła w ruch-jakie to jest ułatwienie i dzięki temu pamiętanie o wszystkim. Jestem bardzo zapracowana, w pracy mam kocioł. Dzięki materiałom wiem jak się poruszać, co zamawiać, czego absolutnie nie robić. Urządzanie już nie jest takie przerażające”
Justyna S
Uczestnik Home Plannera

BONUS 4

HARMONOGRAM ZAKUPÓW

Jeżeli chcesz zapanować nad zakupami i uniknąć sytuacji, że opóźniają się prace wykonawców przez to, że nie ma wszystkiego na czas przygotowałam dla Ciebie Harmonogram zakupów wraz z nagraniem jak z niego korzystać.

HARMONOGRAM ZAKUPÓW WS. ETAPY PRAC WYKOŃCZENIOWYCH– aby prace szły szybko i sprawnie muszą być zgrane z Twoimi zakupami. Niestety większość fachowców narzeka, że przez brak materiałów na czas cała praca się opóźnia lub co gorsza-komplikuje.

Przygotowałam dla Ciebie konkretne zestawienie co kiedy powinno znaleźć się w mieszkaniu.

Harmonogram jest kompatybilny i połączony z etapami prac wykonawców.

WARTOŚĆ 300ZŁ

BONUS 5

Audyt Twojej kuchni i łazienki

Przeanalizuję Twój układ funkcjonalny  kuchni i łazienki (czyli dwóch najważniejszych pomieszczeń).

Sprawdzę czy propozycja od dewelopera ma sens i jeśli będzie taka możliwość (warunki mieszkaniowe) i Twoje oczekiwania stworzę Ci nową propozycję układu kuchni i łazienki w formie klasycznego rzutu 2d oraz widoku 3d- ułatwi Ci to podjęcie decyzji. 

Bonus z audytem jest ważny przez wskazany w liczniku czas. Gdy czas dobiegnie końca Home Planner jest bez tego bonusa.

 

WARTOŚĆ 500ZŁ

PODSUMOWUJĄC HOME PLANNER To SYSTEM, które pomaga Ci poukładać cały chaos i oraz podejmować świadome decyzje na przyszłość

DOWIESZ SIĘ:

Od czego zacząć cały proces urządzania, co przemyśleć i co wziąć pod uwagę– często patrząc przez pryzmat czynników, które wcale nie są takie oczywiste 

O czym nie zapomnieć, a jest istotne dla Ciebie teraz lub za kilka najbliższych lat

Jak współpracować z wykonawcami i stolarzem,  aby mieć pewność, że to czego oczekujesz jest realne do zrobienia i finalnie efekt końcowy będzie taki o jakim marzysz

Co sprawdzać w trakcie zakupów lub po dostawie, aby nie okazało się, że coś nie gra, a jest już za późno

O co pytać w sklepach, jak patrzeć na wizualizacje łazienki w salonach łazienkowych czy marketach budowlanych, o co pytać i kiedy wykonawców 

Pamiętaj, że przez cały czas korzystania z Home Plannera będziesz mogła/mógł kontaktować się ze mną drogą mailową, gdyby pojawiły się w Twojej głowie jakieś pytania czy wątpliwości.

Nie zostaniesz sam/a z tymi materiałami

Jeśli zastanawiasz się jak wygląda platforma szkoleniowa od środka to zapraszam do krótkiego nagrania, gdzie pokazuję Tobie w jaki sposób przygotowałam dla Ciebie treści

Oto co otrzymujesz w HOME PLANERZE. To ponad 10 godzin poukładanych tematycznie nagrań video:

 • TECHNIKALIA 
 • PROPOZYCJE DEWELOPERSKIE
 • UKŁAD FUNKCJONALNY
 • UKŁAD FUNKCJONALNY-KUCHNIA 
 • KRATKI WENTYLACYJNE 
 • UKŁAD FUNKCJONALNY-ŁAZIENKA 
 • PLANOWANIE GNIAZDEK 
 • PLNOWANIE OŚWIETLENIA 
 • SELEKCJA INSPIRACJI
 • WSPÓLNY MIANOWNIK INSPIRACJI
 • PLAN NA MIESZKANIE NA PODSTAWIE INSPIRACJI
 • KIEDY I JAK SZUKAĆ WYKONAWCÓW
 • SPRZĘT AGD (tylko aspekty związane z urządzaniem, a nie funkcjami i rodzajami sprzętów)
 • DRZWI
 • PŁYTKI
 • BATERIE ŁAZIENKOWE
 • UMYWALKI, MISKA WC
 • WANNA I PARAWANY NAWANNOWE
 • BRODZIKI, KABINY PRYSZNICOWE, ODPŁYWY LINIOWE
 • ZLEWOZMYWAKI I BATERIE KUCHENNE
 • PODŁOGI
 • LISTWY PRZYPODŁOGOWE
 • JAKIE SĄ ŚREDNIE KOSZTY URZĄDZANIA MIESZKANIA DEWELOPERSKIEGO (dwie wersje cenowe)
 • NA TO ZWRCAJA UWAGĘ PRZY ZAKUPACH
 • CO SPRAWDZAĆ PO DOSTAWIE
 • BLATY DO KUCHNI OD STOLARZA
 • FRONTY DO KUCHNI OD STOLARZA
  1. UMOWA Z WYKONAWCAMI *wraz z nagraniami prawniczki jak z niej korzystać (o wartości 350zł)
  2. WSPÓŁPRACA Z WYKONAWCAMI ORAZ CO DOPRECYZOWAĆ ZE STOLARZEM (o wartości 600zł)
  3. Checklisty: „JUTRO WCHODZI ELEKTRYK”, „CO SPRAWDZIĆ PO DOSTAWIE”, „PRZED ZAMAWIANIEM DRZWI”,”USTALENIA ZE STOLARZEM” (o wartości 1000zł)

  4. HARMONOGRAM DOSTAW WS.ETAPY PRAC WYKOŃCZENIOWYCH– wraz z instruktażem jak z niego korzystać (o wartości 300zł)

  *Bonus pojawi się najpóźniej do końca listopada 2023

Czy HOME PLANNER jest dla mnie?

Jest dla Ciebie jeśli:

✔ jesteś po lub przed zakupem nowego mieszkania deweloperskiego i niedługo zaczniesz urządzanie

✔ bardzo zależy Ci na funkcjonalności i tych wszystkich technikaliach na których się zupełnie nie znasz

✔ będziesz urządzać się pierwszy raz

✔ urządzałaś/-eś się wcześniej, ale było to intuicyjne i niefunkcjonalne

✔ chcesz urządzić się na co najmniej 10lat i cieszyć z mieszkania, a nie wkurzać jak niefunkcjonalnie zostało zrobione

✔ nie będziesz korzystać z usług projektanta wnętrz

✔ będziesz korzystać z usług projektanta, ale tylko w opcji samych wizualizacji

✔ cenisz swoje pieniądze, czas, nerwy i relacje z drugą połówką

✔ chcesz urządzić się raz, a dobrze i nie wracać do tego tematu przez najbliższe kilkanaście lat

Nie jest dla Ciebie jeśli:

❌będziesz korzystać z usługi projektanta wnętrz (pełen zakres usług)

❌już kończysz się urządzać

❌ kupujesz mieszkanie z rynku wtórnego (w kursie jest dużo uniwersalnych rad, jednak jest nastawiony pod mieszkanie od dewelopera i może dla Ciebie brakować trochę informacji o remoncie)

❌ jesteś projektantem wnętrz

❌ „zjadłaś/-eś zęby” na budowie i wykańczaniu wnętrz

❌ nie zależy Ci zupełnie na tym jak się urządzisz, wszystko ma być najtańsze

❌ funkcjonalność to nie jest dla Ciebie priorytet. Ma być tylko ładnie

❌ zależy Ci na nauce dobierania kolorów, stylistyki. Mój kurs kładzie nacisk na użytkowe rozwiązania, a nie naukę aranżacji

JEŻELI CHCESZ URZĄDZIĆ TYLKO KUCHNIĘ LUB ŁAZIENKĘ WEDŁUG MOJEJ METODY TO MAM TEŻ DWA PAKIETY MINI

PAKIET ŁAZIENKA

Dzięki PAKIETOWI ŁAZIENKA:

✔ urządzisz swoją łazienkę funkcjonalniebez późniejszego wkurzania się na złe decyzje

✔ gdy będziesz korzystać z „projektu”, a raczej wizualizacji i listy zakupowej w markecie budowlanym czy salonie łazienkowym –zweryfikujesz propozycje produktów

✔ będziesz wiedzieć jak dokonywać dobrych decyzji zakupowych w Internecie  oraz o co pytać w sklepach stacjonarnych

✔ nie przysporzysz wykonawcom rzeczy niemożliwych do zrobienia, tylko realnie będziesz w stanie ocenić co się da zrobić lub co trzeba wcześniej skonsultować z fachowcami

✔ nie będziesz jeździć po sklepach w kółko żeby coś wymienić lub kupić od nowa bo zabrakło lub było nie takie jak trzeba

PAKIET KUCHNIA

Dzięki PAKIETOWI KUCHNIA:

✔ urządzisz swoją kuchnię funkcjonalniebez późniejszego wkurzania się na złe decyzje

✔ zrozumiesz jak konkretne AGD ma wpływ na wygląd i funkcjonalność kuchni

✔ poznasz właściwości frontów i blatów kuchennych w oparciu o użytkowość, funkcjonalność i ceny

✔ dowiesz się jak rozmawiać ze stolarzem, aby mieć pewność, że kuchnia będzie taka o jakiej marzysz (pamiętaj, że stolarz nie jest projektantem wnętrz tylko osobą wykonującą zabudowy meblowe)

✔ wykorzystasz maksymalnie możliwość zaplanowania swojej kuchni w zgodzie z budżetem, którym dysponujesz

OFERTA z AUDYTEM UKŁADU ŁAZIENKI I KUCHNI DOSTĘPNA JEST JESZCZE PRZEZ:


TO JAK WCHODZISZ W TO?

PAKIET ŁAZIENKA

MODUŁY:

✔ Jak zabrać się za układ funkcjonalny łazienki?

✔ Płytki

✔ Baterie

✔ Umywalki, miska WC

✔ Wanna, parawan nawannowy

✔ Brodziki, Kabiny prysznicowe, odpływy liniowe

BONUSY:

✔ Planowanie oświetlenia

✔ Checklisty: Łazienka ogarnięta, zestawienie produktów do łazienki

✔ AUDYT układu funkcjonalnego łazienki

PAKIET MINI

 

599 zł

HOME PLANNER

Dostęp do wszystkich nagrań dotyczących #5 ETAPÓW

BONUSY:

Wzór umowy z instrukcją prawnika

Jak współpracować z wykonawcami

Cheklisty 4x

Harmonogram zakupów vs. Etapy prac wykończeniowych

✔AUDYT UKŁADU FUNKCJONALNEGO KUCHNI I ŁAZIENKI

 

NAJLEPSZY WYBÓR!

1297 zł

PAKIET KUCHNIA

MODUŁY:

✔ Jak zabrać się za układ funkcjonalny kuchni?

✔ Kratki wentylacyjne

✔ Sprzęt AGD

✔ Zlewozmywaki i baterie

✔ Współpraca ze stolarzem

BONUSY:

✔ Oświetlenie

✔ Gniazdka

✔ Podłogi

✔ AUDYT UKŁADU FUNKCJONALNEGO KUCHNI

 

PAKIET MINI

599 zł

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz płatności

Przelewy24, BLIK

Dostajesz NATYCHMIAST dostęp do platformy 

Dane do logowania będą w mailu

Zaczynasz pracę z materiałami

Wszystkie nagrania i dodatki do pobrania są dostępne od razu po zalogowaniu się

Kontakt e-mail

Jeśli będziesz mieć pytania zawsze możesz do mnie napisać

Masz pytania?

Jeśli w mojej propozycji zabrakło informacji, która jest Ci potrzebna,
aby podjąć dobrą dla siebie decyzję, to napisz do mnie maila
biuro@createdesign.pl

Odpiszę Ci osobiście.

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Nie. Ja  z pełną świadomością powiedziałabym, że jest za niska. To sprawdzony system, ogrom praktycznej wiedzy, istotnej dla Ciebie i Twojego życia w tym mieszkaniu. Pamiętaj, że dosłownie „przekopałam” dla Ciebie całą swoją wiedzę z pracy z klientami, drogich szkoleń tylko dla projektantów czy wykonawców. O tych wielu szczegółach moi klienci dowiadują się klienci, gdy współpracują ze mną w usłudze 1:1. (cena od 220zł/m2).

To szkolenie jest autorską formułą opartą na stworzonym przeze mnie procesie projektowym. 

Skrojone jest na miarę mieszkania od dewelopera (przyznaj, że zupełnie inne dylematy mają osoby, które budują dom, a jeszcze inne robiące remont po 15 latach), dla osób, które będą urządzać się same. Czyli nie łącze treści jednocześnie dla laików i projektantów wnętrz, ponieważ to są zupełnie inne rodzaje potrzebnej wiedzy. A zwróć uwagę, że dostępne na rynku kursy łączą te dwie grupy ludzi.

Produkty jakie występują na rynku to kursy, które dotyczą tylko stref wizualnych: co do siebie pasuje, jaki dywan dobrać do salonu itp.

Moje szkolenie to  ogromna pomoc, która układa wszystko w jedną harmonijna całość.

Zapewne jakąś część informacji można znaleźć w Internecie. Jednak to co ja proponuję w żaden sposób nie jest konkurencją dla darmowych materiałów.

To co przygotowałam dla Ciebie jest oparte o sprawdzoną wiedzę, którą zdobyłam jako projektant wnętrz oraz dzięki pomocy wykonawców.

Po zakupie dostaniesz ode mnie maila z wszystkimi informacjami i wytycznymi jakich będę potrzebowała, aby przygotować dla Ciebie propozycje układu funkcjonalnego.

Ty prześlesz mi na maila rzut od dewelopera. Gdy poznam wszystkie Twoje oczekiwania przygotuję Ci  nową propozycję układu. Wersje układów wyślę Ci w postaci klasycznego rzutu z wymiarami oraz ich odpowiedniki w 3d czyli takie bardzo proste białe wizualizacje. To jest świetna opcja, ponieważ gdy widzimy jak to będzie prezentować się w bryle zdecydowanie łatwiej podjąć decyzję co do wyboru właściwego układu funkcjonalnego.

Na taki układ będę potrzebowała do 14 dni roboczych.

W pierwszym mailu otrzymasz wszystkie niezbędne informacje ode mnie.

Od razu po zakupie otrzymujesz dostęp do modułów 

Na pewno ta wiadomość wpadła do folderu Ofera, Inne lub SPAM

Jeśli nie ma nadal tam tej wiadomości możesz wejść na stronę: www.createdesign.pl/kokpit i podać maila z prośbą o zmianę hasła

W ostateczności napisz do mnie na maila: biuro@createdesign.pl

Tak, w przeciągu 24 godzin po zakupie wyślę Tobie fakturę mailem

Cześć! Jestem Klaudia i jestem projektantką wnętrz

Praca z klientami, ciągłe szkolenia i zdobywanie nowej wiedzy dały mi doświadczenie, którym postanowiłam się z Tobą podzielić. 

Dla wielu osób moment zakupu mieszkania jest spełnieniem jednego z największych marzeń w życiu i nie chcą zabierać sobie frajdy z urządzania, samodzielnego decydowania jaką wybiorą podłogę, kafle czy kuchnię. 

Będąc projektantką wnętrz wiem jak dużą wiedzę techniczną i ergonomiczną trzeba mieć. Wiem też, że przy urządzaniu jest tak dużo elementów, które trzeba ze sobą połączyć, że strasznie łatwo się w tym pogubić. Sama musiałam się z tym zmierzyć- tworzenie projektu dla klientów to skomplikowany proces.

Stworzyłam własny proces projektowy, który jest wybawieniem w mojej pracy. Ten system kroków świetnie sprawdza się nie tylko w mojej pracy, ale także przy samodzielnym urządzaniu. Musiałam się z nim Tobą podzielić. Urządzanie 2.0 to nowe podejście do urządzania.

Urządzanie mieszkania jest WIELKIM wyzwaniem.