PRZEWODNIK i NAGRANIE DOSTĘPNE JEST DO 13.08 do północy

czyli masz jeszcze:

SZCZEGÓŁY $APERA POD NAGRANIEM


$APER -Krok przed KOSZTOWNYMI błędami

Przewodnik jak samodzielnie zaplanować i sensownie urządzić swoje pierwsze mieszkanie deweloperskie (pole minowe), aby zminimalizować kosztowne błędy i nie żałować.

ZAPLANUJ SWOJE MIESZKANIE TAK, ABY NIE ŻAŁOWAĆ

Czy chcesz urządzić swoje mieszkanie tak, aby ograniczyć przy tym wiele kosztownych błędów?

jeżeli będziesz samodzielnie urządzać mieszkanie
to mam dla ciebie rozwiązanie!

Zakup mieszkania to jedna z największych i najkosztowniejszych decyzji w Twoim życiu. 

Przy urządzaniu bardzo łatwo o grzeszki, które niestety mszczą się później całymi latami.

Dlaczego tak jest?

Ponieważ urządzanie jest jak poruszanie się po polu minowym, pełnym pułapek, które wpływają na Twój portfel i życie.

Jednak  Saper wie jak na takim polu się zachować, ponieważ posiada wykrywacz.

Czym są te „miny ” ?

 • Może jesteś na etapie gdzie godzinami szukasz przepięknych inspiracji na Instagramie czy Pintereście i układasz sobie w głowie jak to wymarzone gniazdko będzie wyglądało    
 • Zastanawiasz się jak się urządzić, żeby nie żałować. Obawiasz się, że wydacie tyle pieniędzy i nie będziecie zadowoleni 
 • A może masz już trochę pomysłów i inspiracji znalezionych w Internecie, jednak zupełnie nie zdajesz sobie sprawy, gdzie czyhają potencjalne pułapki? 
 • Zapewne towarzyszą Ci takie pytania: Jak zacząć? Co trzeba przemyśleć przed urządzeniem? Jak to zaplanować?
 • Może śledzisz różne fora czy grupy na FB, czytasz często sprzeczne komentarze tak naprawdę przypadkowych ludzi i w sumie nie wiesz co zrobić.
 • A może myślisz, że wiele Twoich wątpliwości rozwiąże obsługa w sklepie, stolarz czy projekty dostępne w sklepach czy marketach

JAK WYKRYĆ TE „MINY”?

Jako projektant wnętrz

Powinnam powiedzieć Ci, że jedyną słuszną opcją jest skorzystanie z usług projektanta.

Ale nie powiem Ci tego, ponieważ nie każdy może pozwolić sobie na taką usługę. Sama też gdy urządzałam swoje pierwsze mieszkanie nie byłam w stanie przeznaczyć takiej kwoty na architekta wnętrz.

Mam na to metodę. Czy chcesz :

Zostać "Saperem"

Wyposażenie się w wykrywacz potencjalnych zagrożeń to ogromna oszczędność pieniędzy

Poznać najczęstsze błędy

Im więcej potencjalnych pułapek znasz tym bardziej Twój porfel na tym skorzysta

Dobrze zarządzać budżetem

Dowiedz się co warto kupić, żeby nie musieć za 2-3 lata pewnych rzeczy wymieniać

Poznać 4 proste kroki

Które chronią przed błędami i nerwami jakie towarzyszą przy urządzaniu mieszkania

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK

To zapraszam Cię do mojego przewodnika $APERKROK PRZED KOSZTOWNYMI BŁĘDAMI,  w którym przeprowadzam Cię krok po kroku we wszystkich etapach i uczę jak podjąć dobre decyzje w sensownym budżecie.

Zebrałam w nim wiedzę jaką powinna mieć każda osoba, która samodzielnie zaczyna urządzać swoje docelowe mieszkanie. Skupiam się tylko na aspektach dotyczących mieszkania deweloperskiego, które z racji tego, że jest nowe rządzi się swoimi prawami, jest na gwarancji.

Wyobraź sobie, ilu błędnych lub nieświadomych decyzji będziesz w stanie uniknąć.  Chaos związany z ogromem produktów dostępnych na rynku, niewiedza związana z potencjalnymi pułapkami, dylematy czy nie będę później żałować– zamienisz na ogromną świadomość i oszczędność pieniędzy.

Przewodnik przypomina detektor jaki używany jest przez saperówostrzega przed całą masą poważnych i kosztownych błędów. Pomaga Ci szybko zamieszkać w swoim upragnionym gniazdku i cieszyć się nim przez najbliższe lata.

Mi ta wizja bardzo się podoba😊 

$APER-KROK PRZED KOSZTOWNYMI BŁĘDAMI


czyli Jak samodzielnie urządzić swoje pierwsze mieszkanie, aby zminimalizować kosztowne błędy i nie żałować.

To głównie funkcjonalne rozwiązania

Może masz już całą masę inspiracji i pomysłów jak będzie wyglądać Twoje mieszkanie.

Jednak nikt nie mówi Ci o tym czy one są bezpieczne i sprawdzają się w codziennym życiu. Wiesz, że Internet pełen jest zdjęć wnętrz, które są totalnie niepraktyczne lub tylko fajne, gdy są drogie?

To właśnie o tym wszystkim mówię w przewodniku, a to realnie wpływa na Twój portfel. Wszystko to co niefunkcjonalne prowadzi do frustracji, a następnie  ponownego zakupu lub kosztownych przeróbek.

To dbanie o Twoje pieniądze

W trosce o Twój portfel mówię o ogólnodostępnych rozwiązaniach. Jednocześnie zwracam uwagę na takie materiały, aby nie było potrzeby już po pół roku ich wymieniać. 

Ostrzegam przed poważnymi błędami, a uwierz mi średni jeden błąd jest o wiele droższy od tego kursu. 

Niestety przy urządzaniu mieszkania deweloperskiego dosłownie KAŻDA TWOJA DECYZJA wiąże się z pieniędzmi.

To patrzenie z lotu ptaka

Jako osoba, która urządza się pierwszy raz i nie ma w tym doświadczenia nie jesteś w stanie wszystkiego przewidzieć. Tutaj jest zbyt dużo rzeczy, które muszą się zgrać.

Daj sobie możliwość, aby spojrzeć na to wszystko z góry i zaplanować mieszkanie na lata. 

Od samego początku działaj perspektywicznie i według określonych kroków. Nawet jeśli wiesz, że nie uda Ci się od razu urządzić całego mieszkania.

Wiesz dzięki temu o czym trzeba pomyśleć już TERAZ

to nie jest robienie doktoratu z projektowania

Uspokajam-tam jest tylko niezbędna wiedza, która ułatwi Ci szereg różnych decyzji.

Nie musisz robić doktoratu z projektowania, aby fajnie urządzić sobie mieszkanie

I absolutnie nie taki jest cel tego przewodnika.

CHCIAŁABYM POKAZAĆ TOBIE NA JAKIE elementY WSPÓŁPRACY ze mną (usługa 1:1)

ZWRÓCIŁY UWAGĘ MOJE KLIENTKI:

5/5
"Z usług Klaudii korzystałam już dwa razy. Pierwszy, gdy budowaliśmy z mężem nasz wymarzony dom. Na początku chcieliśmy skorzystać z jej usług , ponieważ chodziło nam o aspekt wizualny- zbyt duża ilość rzeczy dostępnych na rynku mnie przytłoczyła. Jednak, gdy tylko zaczęliśmy współpracę Klaudia od razu zaczęła nam uświadamiać, że o wielu rzeczach trzeba myśleć perspektywicznie i użytkowo, bo to przecież chodzi o nasze pieniądze.
Dlatego, gdy postanowiłam otworzyć kawiarnię- bawialnię MamaMia oczywistym było ponowne skorzystanie usług Klaudii. Ja nie byłam w stanie sama rozmieścić wielu stref jakie miały się tam znaleźć. Ogromną pomocą jest świetna lista zakupowa od Klaudii, musiałam tylko klikać linki i zamawiać. Dziś nie tylko cieszymy się przepięknym, spójnym wnętrzem kawiarni, ale przede wszystkim znajduje się w niej wszystko co powinno: duży plac zabaw, miejsce na warsztaty, stoliki oraz bar. Uważam, że warto korzystać z pomocy Klaudii jako projektanta wnętrz, ponieważ większość z nas kompletnie się na tym nie zna i nie ma nawet czasu szukać takiej wiedzy"
Justyna Damps
MamaMia Bawialnia
5/5
"Gdy zdecydowaliśmy się na współpracę z Klaudią budowaliśmy dom i byłam w ciąży. Miałam sporo pomysłów jak ten dom miał wyglądać jednak połączenie tego wszystkiego plus naszego budżetu było naprawdę ciężkie.
Myślałam, że sami damy radę, poza tym jest tyle firm np. studia mebli kuchennych, które też świadczą usługi doradcze z zakresu urządzania. Niestety gdy zaczęłam się z tym wszystkim zmierzać zdałam sobie sprawę, że zbyt wiele oczekiwałam. Kuchnia o której marzyłam podobno nie miała racji bytu sprawdzić się w moim domu.
Gdy zdecydowałam się na projekt u Klaudii przede wszystkim zostałam bardzo dobrze wysłuchana. Nie miałam poczucia, że mi coś narzuca tylko prowadzi i podpowiada oraz weryfikuje moje (niestety często dość niepraktyczne) pomysły. Dziś cieszymy się naszym wymarzonym domem, który mimo tego, że do największych nie należy, ale udało się wszystko dobrze rozplanować. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy na szukanie i zastanawianie się co wybrać. Warto zaufać osobie, która się na tym zna"
Marta Rybakowska

TE FUNKCJONALNE I DBAJĄCE O TWÓJ PORTFEL ASPEKTY ZAWARŁAM W PRZEWODNIKU $APER

Przygotowałam w nim dla Ciebie cztery sprawdzone kroki:

WYKRYWACZ  1

Każdy z nas musi posiadać minimalną wiedzę dotyczącą podstawowych przepisów: czy te od dewelopera, prawa budowlanego czy elektryki. 

Ta wiedza uchroni Cię przed ogromnymi konsekwencjami. Wiele ludzi łamie te przepisy zupełnie nieświadomie. Ty nie będziesz jedną z tych osób!

WYKRYWACZ  2

Tylko świadome decyzje uchronią Cię od błędów – finansowych, estetycznych czy funkcjonalnych.

Wiele rozwiązań czy materiałów wnętrzarskich nie jest jednoznacznie dobrym lub złym wyborem. Każdy z nich ma plusy i minusy. Ty poznasz je i dokonasz tych wielu wyborów jakie przed Tobą świadomie

WYKRYWACZ  3

Zgodzisz się ze mną, że lepiej uczyć się na błędach innych, a nie swoich?

Niestety możliwości popełnienia błędów przy urządzaniu jest cała lista, która nie ma końca. Ja uchronię Cię przed wieloma błędami, dzięki historiom osób, które popełniły je za CIEBIE

WYKRYWACZ 4

Funkcjonalność to krok, który chroni przed błędami użytkowymi. One także kosztują: Twoje nerwy. 

Błędy z serii funkcjonalnych sprawiają, że ludzie mówią : Żałuję, gdybym to wiedział wcześniej

Warto być mądrzejszym PRZED „szkodą”

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

Logujesz się do mojej platformy, gdzie dostajesz dostęp do 9 modułów

Moduły podzielone są tematycznie, abyś bez problemu mógł/mogła do nich wrócić.

Moduły i treści w nich zawarte (nagrania video, przydatne materiały do pobrania i checklisty) skonstruowane są tak, aby zawierały treści według czterech kroków (wykrywaczy min):

👣💣Podstawowe przepisy, których musisz przestrzegać jako właściciel mieszkania deweloperskiego. Dzięki temu śpisz spokojnie i nie narażasz się na kłopoty finansowe w przyszłości

👣💣Świadomość- przedstawiam Ci plusy i minusy popularnych obecnie rozwiązań, materiałów i pomysłów. Podejmujesz decyzje świadomie, wiesz o co zapytać obsługę w sklepie czy stolarza. Na co zwracać uwagę wykonawcom. Otrzymaną z salonu łazienkowego wizualizację łazienki wiesz jak przenieść do swojego mieszkania i przy okazji zminimalizować błędy niedopowiedzeniami salonu i listy zakupowej

👣💣Popularne błędy– jako osoba, która pracuje w zawodzie projektanta wnętrz i ciągle się szkoli mam dostęp do klientów i innych architektów, którzy dzielą się swoimi błędami. Uczestniczę też w spotkaniach producentów, gdzie informują nas jakie problemy mają klienci z powodu źle dobranych produktów. Błędy wynikają często z drobnych przeoczeń, których można uniknąć. Ja to wszystko zebrałam i przekazuję Tobie, abyś Ty ich nie popełnił/-a.

 

👣💣Podstawy funkcjonalności– te elementy modułów bardzo ułatwią Ci życie i cieszenie się swoim mieszkaniem. Brak funkcjonalności to koszty związane z frustracją i żałowaniem. A Ty nie chcesz żałować

JAKICH TEMATÓW MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

Wprowadzenie

Przedstawiam Tobie od czego warto zacząć urządzanie mieszkania 3 kluczowe kroki. 

To wprowadzenie zawiera wskazówki związane z gwarancją deweloperską i tym jak jej nie utracić na dzień dobry.

Propozycje dewelopera

Co zostawić, co dodać, a co zmienić.  Dotyczy to zarówno układu mieszkania jak i gniazdek i oświetlenia.

„Święte” oznaczenia na rzucie od dewelopera. Niestety nieznajomość nie chroni Cię przed konsekwencjami pewnych decyzji. 

Oświetlenie

Na rynku jest ogrom lamp i ich wybór z pozoru jest prosty– będziesz szukać takich, które się Tobie podobają. Jednak lampa ma być nie tylko ładna, ale dawać odpowiednie światło.

Wiesz, że bardzo dużo ludzi kupuje po kilka razy żarówkę, bo za każdym razem jest coś nie tak? Ta lekcja uchroni Cię nawet przed tym (przed niewłaściwymi lampami oczywiście też).

Drzwi i listwy przypodłogowe

Moduł z serii świadomość. Na co patrzeć przy zakupie białych drzwi? Listew czy ogólnie drzwi, tak żeby nie sugerować się tylko ceną i wyglądem, a przede wszystkim ich dobrym stanem przez najbliższe 10-15 lat.

Podłogi

Na jaką podłogę się zdecydować to wcale nie jest oczywista decyzja. Wiesz, że nie istnieje coś takiego jak podłoga idealna? 

Podłoga na całe mieszkanie to spory wydatek, dlatego podejmij decyzje świadomie

Łazienka deweloperska

Łazienka to jedno z najtrudniejszych pomieszczeń. Jest tutaj całe spektrum możliwości „wyłożenia się”. Jest tego tak dużo, że łącznie przygotowałam dla Ciebie 2 godziny 30 minut przeróżnych ostrzeżeń. A pamiętaj każde ostrzeżenie chroni Twoje pieniądze nawet jeśli projekt swojej łazienki zlecisz salonom łazienkowym. Zyskasz świadomość na co zwrócić uwagę wykonawcom, bo inaczej sami podejmą decyzje za Ciebie

Kuchnia

Temat kuchni zaczynam od ważnej zasady. Nieprzestrzeganie jej wiąże się z konsekwencjami (finansowymi) w przyszłości.

Po tym module będziesz wiedzieć czy propozycja kuchni ma sens od strony funkcjonalnej (niezależnie od tego czy będzie to kuchnia od stolarza, z Ikei czy innego sklepu)

Jest tam też lekcja z serii „Tego stolarz Ci nie powie”

Budżet

Jeżeli chcesz zapanować nad budżetem i wstępnie ustalić na jakie kwoty na materiały wykończeniowe musisz się przygotować.

 Do tej lekcji dołączony jest arkusz z podziałem na pomieszczenia i produkty które musisz wziąć pod uwagę (włącznie z żarówkami czy sylikonem do łazienki)

Te materiały, które muszą być szybciej zamówione zaznaczyłam Ci także, żeby nie było sytuacji, że wykonawcy nie mogą ruszyć z pracą

Ważne wskazówki

Są takie niepozorne tematy przy urządzaniu, które mogą też namieszać w Twoim portfelu.

Mówię tutaj między innymi o tym jak wybrać farby, żeby później nie przemalowywać ścian, na co uważać decydując się na biel i czerń we wnętrzu czy kupując meble tapicerowane

+ PRZYDATNE BONUSY:

Checklisty znalazły zastosowanie w praktycznie każdej branży. Dlaczego?

Bo to genialnie i jednocześnie bardzo proste narzędzie!

Dlatego Ciebie także w nie wyposażam. Odhaczasz punkt po punkcie i wiesz, że nic nie umknęło Twojej uwadze. W szczególności CHECKLISTA CO SPRAWDZIĆ PO DOSTAWIE to czyste złoto. 

Wiesz ilu błędów da się uniknąć, gdy sprawdzi się te drobne rzeczy?

Dlaczego wyceniłam wartość bonusów na 1000zł? 

✔ Checklista Co sprawdzić po dostawie zawiera informacje jakie rzeczy mają sprawdzić moi wykonawcy tylko w usłudze z nadzorem i projekcie pod klucz. A są to usługi premium (nadzór cena 270zł/m2, projekt pod klucz 500zł/m2)

✔ Pomyłka przy zakupie choćby najtańszych drzwi to 500zł

✔ Elektryk za dodanie gniazdka bierze dziś 85-105zł/szt Chcesz tyle później dopłacać? Kuć? Szlifować i znów malować?

 

 

Wszystkie tematy, które poruszyłam po prostu Cię „dopadną”. Będziesz dokonywać wyboru na każdym etapie: od zakupu farby na ścianę, lampy, zlewozmywaka czy blatu w kuchni. Będziesz dostawać pytania od wykonawców. Odbierać zamówiony towar. 

Każdy wybór i decyzja ma związek z Twoimi pieniędzmi oraz życiem w tym mieszkaniu.

Bądź jak Saper i bądź krok przed „miną”

MIESZKANIE TO INWESTYCJA RZĘDU KILKUSET TYSIĘCY ZŁOTYCH, A URZĄDZANIE TO JEDEN Z NAJBARDZIEJ STRESUJĄCYCH  MOMENTÓW W ŻYCIU

DLATEGO ZADBAJ O SWOJE PIENIĄDZE, EMOCJE I RELACJE Z DRUGĄ POŁÓWKĄ (KTÓRA BĘDZIE I TAK WYSTAWIONA NA PRÓBĘ 😉

$APER To PRZEWODNIK, który pomaga Ci podjąć szereg decyzji na najbliższe kilkanaście lat. Jest esencją i najważniejszym elementem współpracy z projektantem wnętrz, który daję Tobie za tak naprawdę symboliczną kwotę.

PRZEWODNIK JEST KROKIEM PRZED KOSZTOWNYMI BŁĘDAMI

5/5
" Skorzystałam z projektu łazienki w salonie łazienkowym. Jest to na pewno duże ułatwienie- głównie dzięki wizualizacji jakie dostałam. Samej wiadomo trudniej byłoby sobie wyobrazić efekt końcowy. Do tego dołączona była lista zakupowa. I koniec. Wydaje się, że to wszystko jest już proste.
Dopiero materiały od Klaudii otwierają oczy ile po mojej stronie decyzji , a w projekcie brakujących informacji. A one były bardzo ważne dla mojego portfela i użytkowania w przyszłości.
Zaraz będę wdrażać informacje w kuchni i jestem już spokojniejsza po tej łazience.
Ja też na początku myślałam, że będę sama w stanie wiele rzeczy przewidzieć. Polecam przewodnik. Uratowało to też moje małżeństwo od rozwodu 😉 podczas wykańczania tej łazienki"
Agata Przygoda

ZERKNIJ TU JAK CHCESZ ZOBACZYĆ PRZEWODNIK OD ŚRODKA

TWOJA INWESTYCJA W MINIMALIZACJĘ BŁĘDÓW składa się z tych materiałów:

Materiały dostępne od razu:

 1. MODUŁ 1- WPROWADZENIE

 2. MODUŁ 2- Lekcja 1- JAK CZYTAĆ RZUTY DEWELOPERSKIE

 3. MODUŁ 2- Lekcja 2- JAK STWORZYĆ UKŁAD FUNKCJONALNY

 4. MODUŁ 2- Lekcja 3- GNIAZDKA I OŚWIETLENIE ZAPROPONOWANE PRZEZ DEWELOPERA

 5. MODUŁ 3- OŚWIETLENIE

 6. MODUŁ 4- Lekcja 1 – PODŁOGI

 7. MODUŁ 4- Lekcja 2 – LISTWY PRZYPODŁOGOWE

 8. MODUŁ 5- DRZWI

 9. MODUŁ 6- ŁAZIENKA DEWELOPERSKA

 10.  MODUŁ 6- Lekcja 2 –ŁAZIENKA OD CZEGO ZACZĄĆ

 11. MODUŁ 6- Lekcja 3- PŁYTKI CO MUSISZ O NICH WIEDZIEĆ

 12. MODUŁ 6 -Lekcja 4- OŚWIETLENIE ŁAZIENKI

 13. MODUŁ 6 – Lekcja 5- POPULARNE BŁĘDY

 14. MODUŁ 6- Lekcja 6- WSKAZÓWKI PROJEKTANTKI

 15. BONUS- Checklista „JUTRO WCHODZI ELEKTRYK”

 16. BONUS-Sklepy z oświetleniem

 17. BONUS- Checklista Przed zamówieniem drzwi

 18. BONUS- Łazienki- dobre sklepy i marki w rozsądnych cenach

19. MODUŁ 7- KUCHNIA

20. MODUŁ 7- Lekcja 1- WSTĘP

21. MODUŁ 7 – Lekcja 2- TRÓJKĄT ROBOCZY

22. MODUŁ 7- Lekcja 3- MEBLE OD STOLARZA

23. MODUŁ 7- Lekcja 4-BLATY

24. MODUŁ 7- lekcja 5-FUNKCJONALNOŚĆ KUCHNI

25. MODUŁ 7 – lekcja 6- ZLEWOZMYWAKI I BATERIE

26. MODUŁ 7 – lekcja 7– WYSPA KUCHENNA

27. MODUŁ 8– WAŻNE WSKAZÓWKI PRZY URZĄDZANIU MIESZKANIA

28. MODUŁ 9-  BUDŻET I ZAMAWIANIE MATERIAŁÓW

 


29. BONUS- Checklista CO SPRAWDZAĆ PO DOSTAWIE


W DODATKOWEJ OPCJI MOŻESZ ZDECYDOWAĆ SIĘ NA

45 minutową konsultację online ze mną

Jak wygląda konsultacja?

Po zakupie dostaniesz maila ode mnie z zapytaniem na jakim jesteś obecnie etapie (być może potrzebujesz tej konsultacji teraz, za miesiąc lub za 3).

Dam Tobie dostęp do mojego kalendarza, abyśmy umówili się na dogodny termin. Tydzień przed spotkaniem dostaniesz ode mnie maila, gdzie poproszę Cię informacje na jakie tematy mam się przygotować. Następnie połączymy się online (Skype lub inna aplikacja) i odpowiem na Twoje pytania.

Czego dotyczy konsultacja?

 • analiza rzutu/układu deweloperskiego
 • omówienie Twoich pomysłów
 • odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

WARTOŚĆ KONSULTACJI 500zł

PAKIET PODSTAWOWY

✔ Dostęp do PRZEWODNIKA oraz bonusów przez okres 24 miesięcy 

987 zł

PAKIET MIDI

✔ Dostęp do PRZEWODNIKA oraz bonusów przez okres 24 miesięcy 

Konsultacja* 45 minut ze mną on-line

Konsultacja nie jest projektem wnętrza

1297 zł

Koszt mieszkania to dziś średnio od 400 tys.zł, urządzenie z fachowcami to minimum 100 tys.zł. Usługa projektanta wnętrz (mieszkanie 50m2)-to kwoty od 8000zł, konsultacja z projektantem wnętrz (gdzie ustalacie tylko układ funkcjonalny nic więcej ) to kwota 300-500zł.

Mój przewodnik napakowany masą praktycznej wiedzy to zaledwie 0,18% tych wydatków. 

Średni niewielki błąd kosztuje kilkaset złotych. Więc mój przewodnik to oszczędność Twoich pieniędzy, ale także nerwów w przyszłości

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz płatności

Przelewy24, BLIK

Dostajesz Od razu dostęp do platformy kursowej

Dokładne dane do logowania będą w mailu

Zaczynasz pracę z materiałami

Wszystkie nagrania i dodatki do pobrania są dostępne od razu po zalogowaniu się

Jeśli wybierasz opcję Midi

Umówimy się na konsultację online 45minut

to jest dla ciebie jeśli:

✔ kupiłaś/-eś już mieszkanie i niedługo zaczynasz jego urządzanie

✔ kupiłaś/-eś już mieszkanie, ale jest jeszcze trochę czasu do odbioru (masz więcej czasu do przygotowań)

✔ jesteś przed zakupem mieszkania od dewelopera 

✔ będziesz urządzać się pierwszy raz

✔ urządzałaś/-eś się wcześniej, ale było to intuicyjne i niefunkcjonalne

✔ chcesz urządzić się na co najmniej 10lat i cieszyć z mieszkania, a nie wkurzać jak niefunkcjonalnie zostało zrobione

✔ nie będziesz korzystać z usług projektanta wnętrz

✔ cenisz swoje pieniądze

to nie jest dla ciebie jeśli:

❌będziesz korzystać z usługi projektanta wnętrz

❌już kończysz się urządzać

❌ kupujesz mieszkanie z rynku wtórnego (w kursie jest dużo uniwersalnych rad, jednak jest nastawiony pod mieszkanie od dewelopera i może dla Ciebie brakować trochę informacji o remoncie)

❌ jesteś projektantem wnętrz

❌ „zjadłaś/-eś zęby” na budowie i wykańczaniu wnętrz

❌ nie zależy Ci zupełnie na tym jak się urządzisz, wszystko ma być najtańsze

❌ zależy Ci na nauce dobierania kolorów, stylistyki. Mój kurs kładzie nacisk na użytkowe rozwiązania, a nie naukę aranżacji

to brzmi super,

ale mam jeszcze kilka pytań

CZYM TEN PRZEWODNIK RÓŻNI SIĘ OD INNYCH NA RYNKU?

Ten przewodnik jest rozwiązaniem wyjątkowym, którego próżno szukać na rynku u innych projektantów. Po pierwsze skrojony jest na miarę mieszkania od dewelopera, dla osób, które będą urządzać się same. Produkty jakie występują na rynku to kursy, które skupiają się tylko na aspektach wizualnych: co do siebie pasuje, jaki dywan dobrać do salonu itp.

Mój przewodnik ostrzega przed ogromnymi oraz małymi, ale jednocześnie  kosztownymi błędami. 

CZY TREŚCI DOSTĘPNE W PRZEWODNIKU SĄ DOSTĘPNE TAKŻE ZA DARMO W INTERNECIE?

Być może myślisz, że wszystko czego potrzebujesz, aby uniknąć błędów przy urządzaniu znajdziesz za darmo w Internecie. Ja ogrom przydatnej wiedzy jakie udostępniam Tobie w tym przewodniku pozyskałam z bardzo drogich szkoleń oraz ze współpracy z klientami w usłudze 1:1. 

BĘDĘ KORZYSTAĆ Z PROJEKTÓW W SKLEPACH TYPU IKEA, SALONY ŁAZIENKOWE ITP. CZY SKORZYSTAM Z TEGO PRZEWODNIKA?

Oczywiście, że tak. Projekty dostępne w sklepach za przysłowiową złotówkę lub symboliczną kwotę nie są projektami uwzględniającymi informacje zawarte w moim przewodniku. Projekty z tych sklepów to tylko proste wizualizacje i lista zakupowa. Cała odpowiedzialność za decyzje zakupowe jak i tego co zrobi z tym wykonawca leży po Twojej stronie. 

FAQ

KIEDY OTRZYMAM DOSTĘP DO PRZEWODNIKA?

Od razu po zakupie otrzymujesz dostęp do modułów 

CZY OTRZYMAM FAKTURĘ

Tak, w przeciągu 24 godzin po zakupie wyślę Tobie fakturę mailem

PO ZAKUPIE NIE DOSTAŁAM/-EM DANYCH DO LOGOWANIA

Na pewno ta wiadomość wpadła do folderu Ofera, Inne lub SPAM

Jeśli nie ma nadal tam tej wiadomości możesz wejść na stronę: www.createdesign.pl/kokpit i podać maila z prośbą o zmianę hasła

W ostateczności napisz do mnie na maila: biuro@createdesign.pl

NA JAK DŁUGO BĘDĘ MIEĆ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW?

Przez okres 24 miesięcy