Mam dla Ciebie PREZENT 

PLANNER- „Jak dobrze wykorzystać moment oczekiwania na odbiór mieszkania deweloperskiego?

Dzięki któremu od samego początku zadbasz od swoje ciężko zarobione pieniądze i nerwy

Przez najbliższe 15 minut możesz go kupić  w wyjątkowej cenie, o 100zł taniej


P.S. Po tym czasie lub zamknięciu tej strony, będziesz mogła/mógł go nadal zakupić, ale już w regularnej cenie

JEDYNY TAKI PLANNER

WYKORZYSTAJ CZAS OCZEKIWANIA NA KLUCZE DO MIESZKANIA DEWELOPERSKIEGO

21- stronicowy PLANNER to spis kluczowych elementów o które należy zadbać, aby mieć pewność, że nie narażasz się na marnowanie Twoich pieniędzy i niepotrzebne dodatkowe wydatki. 

To zebrane w jednym miejscu trzy niezwykle ważne etapy związane z zakupem mieszkania deweloperskiego: Przed odbiorem, Odbiór Techniczny, Po Odbiorze. Dołączona Checklista do wydruku z podsumowaniem oraz Checklista Odbiór Techniczny Mieszkania

Ten Planner dzieli czas, który przed Tobą na 3 etapy

Zapewne wiele tematów związanych z mieszkaniem zaprząta Ci głowę. Kredyt, odbiór techniczny, deweloper, układ funkcjonalny…

Jest tego tak dużo, że łatwo coś przeoczyć lub o czymś zapomnieć tym bardziej, że nie do końca orientujesz się co właściwie trzeba dopilnować przy deweloperce.

Być może poszukujesz informacji o tym czego jeszcze nie wiesz, ale ciężko znaleźć coś co wyjaśniałoby temat kompleksowo i wyczerpująco.

OPRACOWAŁAM DLA CIEBIE PLANNER, KTÓRY POZWOLI CI NAD TYM ZAPANOWAĆ I SPOJRZEĆ NA KLUCZOWE MOMENTY, KTÓRE PRZED TOBĄ Z „LOTU PTAKA”

Wiem, że wiele osób będzie pierwszy raz w życiu urządzać mieszkanie od dewelopera i odczuwa w związku z tym nie tylko radość i ekscytację, ale także strach tym co przed nimi.

PLANNER jest rozwiązaniem, aby pozbyć się tego uczucia.

Co znajdziesz dokładnie w środku?

To 21 stron z zapisem najważniejszych tematów, którymi warto żebyś się zajęła/zajął

Czekając na klucze

To 11 punktów o jakie warto zadbać, aby funkcjonalnie się urządzić i nie narażać na błędy czy rozczarowania wynikające z niewiedzy. Każdy punkt zawiera moje krótkie wyjaśnienie/uzasadnienie dlaczego jest tak ważny dla Ciebie.

Dołączam tam kilka ważnych informacji dotyczących umowy z deweloperem , dokumentami i rzutem od dewelopera, oraz budżetem na wykończenie mieszkania.

Odbiór techniczny mieszkania

Ty raczej nie będziesz samodzielnie dokonywać odbioru technicznego. Tym zajmie się profesjonalista, który wie co sprawdzić. Jest za to kilka rzeczy o które powinnaś/eś zadbać w trakcie odbioru. Mają one wpływ na przebieg prac wykończeniowych.

Podzieliłam to na 4 kategorie:
✔co zabrać na odbiór
✔ jakie dokumenty deweloper ma Ci obowiązek dostarczyć
✔ o co masz się upewnić
✔ o co dopytać dewelopera
✔ BONUSOWA- Checklista Odbiór Techniczny Mieszkania

Po Odbiorze

To:
✔3 kroki zanim ekipa wykończeniowa zacznie prace
✔ etapy prac wykończeniowych

Pozwoli Ci to zaplanować zakupy materiałów wykończeniowych

Checklista do wydruku

Checklista jest podsumowaniem całego PLANNERA,.
Dzięki temu będziesz na bieżąco wszystko odhaczać i nic nie umknie Twojej uwadze.
Wszystko zebrane w jednym miejscu!

PLANNER

URZĄDZANIE MIESZKANIA DEWELOPERSKIEGO

21 stronicowy PLANNER, który jest spisem, kluczowych elementów, które przed Tobą. Mają one wpływ nie tylko na funkcjonalność Twojego mieszkania, ale i sam przebieg prac wykończeniowych oraz gwarancję deweloperską.

To nie jest „doktorat” z urządzania, tylko zebrane w jednym miejscu doświadczenie osoby, która ma za sobą już nie jedno urządzone mieszkanie deweloperskie.

Skorzystaj ze sprawdzonych wskazówek projektanta wnętrz!

149zł

49 zł

Cześć!

Jestem Klaudia i to ja stworzyłam dla Ciebie ten PLANNER.

Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz oraz wspieraniem osób, które samodzielnie urządzają swoje mieszkanie deweloperskie. 

Liczne rozmowy, konsultacje i webinary, które przeprowadziłam pokazały mi, że faktycznie ilość rzeczy o których trzeba wiedzieć zanim zaczną się prace wykończeniowe może być bardzo przytłaczająca.  

Dlatego postanowiłam to wszystko zebrać w jednym miejscu i spisać, abyś o niczym ważnym nie zapomniał/-a. Niech Ci służy ten Planner!

© Create Design 2023 Wszelkie prawa zastrzeżone