Dostęp do nagrania webinaru i możliwość dołączenia do mojego wsparcia przy urządzaniu w postaci:

Home Plannera wraz z super BONUSEM: AUDYTEM układu funkcjonalnego Twojej kuchni i łazienki masz jeszcze przez:


Wszystkie szczegóły dotyczące mojego wsparcia znajdują się poniżej

P.S. Po tym czasie możesz nadal dołączyć-ale już BEZ audytu układu funkcjonalnego Twojej kuchni i łazienki

JEDYNY TAKI PROGRAM DLA SAMODZIELNIE URZĄDZAJĄCYCH SWOJE MIESZKANIE DEWELOPERSKIE

Home planner

 

 

Od gołych ścian do funkcjonalnie urządzonego mieszkania w którym nie trzeba robić remontu już po kilku latach. Sprzątanie nie frustruje, a podłoga, baterie czy inne rzeczy nie proszą się o wymianę.

Bez kosztownych błędów i nadmiernego stresu.

Czy chcesz mieć plan jak zamienić gołe ściany w funkcjonalne mieszkanie, które nie będzie wymagało szybko remontu?

Deweloperka jest trudniejsza do urządzania, ponieważ musisz podjąć tak wiele decyzji w krótkim czasie.

Dodatkowo jest to mieszkanie na gwarancji, którą bardzo łatwo utracić.

Po pozytywnej odpowiedzi banku cała „machina” ruszy bardzo szybko: odbiór, zakupy, dostawy, prace wykończeniowe, ferwor codziennej pracy…Masa pułapek, ogrom rozwiązań, bardzo duże wydatki…

Czy można to wszystko „ogarnąć”, aby po latach nie żałować?

Na pewno towarzyszy Ci ogromna ekscytacja, ale także i strach związany ze wszystkim co przed Tobą.

Efekt końcowy gdy jest już po wszystkim to moment o którym marzysz. Jednak zanim to się wydarzy rodzą się ciągłe pytania:

✔ Czy to się sprawdzi? Czy nie trzeba będzie tego zaraz wymieniać?

✔Jak to się będzie sprzątać? (np. pięknych, ale niepraktycznych płytek i fug na pewno nie chcesz!)

✔W ogóle od czego zacząć? Czy ta propozycja od dewelopera ma sens? Co najpierw kupić?

✔ Jak znaleźć dobrych fachowców? Przeraża Cię współpraca z nimi?

✔ Jak poradzić sobie z najtrudniejszymi pomieszczeniami: kuchnią i łazienką?

✔ Jak to wszystko zaplanować żeby nie było później ciągnących się przedłużaczy, bo brakuje gniazdek, a w kuchni i łazience nie było za ciemno?

✔Jak zapanować nad wydatkami? Czy dobrze wydam pieniądze? Czy starczy na wszystko? 

Doskonale rozumiem te pytania, ponieważ wiem jak to wszystko jest dla Ciebie ważne- chodzi o Twoje pieniądze i życie.

W urządzaniu przecież nie ma być tylko ładnie. Trzeba także funkcjonować, sprzątać, spędzać czas z bliskimi i już nie myśleć więcej o tych ogromnych wydatkach na mieszkanie.

Praca z klientami i ich potrzeby nauczyły mnie, że do urządzania trzeba podejść w zupełnie inny sposób niż działa większość ludzi. Opracowałam formułę, którą nazwałam URZĄDZANIE 2.0

Jest to kompleksowe podejście do urządzania: odpowiednia kolejność, podejmowanie decyzji zakupowych z poziomu niższego niż „wierzchołek góry lodowej”, myślenie jak to się sprawdzi od strony funkcjonalnej i sprzątania, pilnowanie, aby materiały wykończeniowe nie traciły gwarancji tuż po samym montażu oraz świadome zakupy i współpraca z wykonawcami.

Efektem tego jest funkcjonalne mieszkanie bez kosztownych błędów. Ciekawa? Ciekawy?

A może o tym wszystkim powiedzą Ci wykonawcy, stolarz, panie w sklepie lub Internet?

Niestety, ale odpowiedź brzmi: NIE

Gdyby tak było to wszyscy mieszkaliby w super funkcjonalnie urządzonych mieszkaniach, gdzie nikt nie mówi: „żałuję”, „drugi raz zrobiłbym zupełnie inaczej”, „gdybym tylko wiedział to wcześniej”. Nie istniałyby działy reklamacji odrzucane z powodu złego montażu.

A jak jest- wszyscy wiemy…

Nie chodzi o to, że obsługa sklepu, wykonawcy czy Internet Ci nie pomogą. Wręcz przeciwnie, warto korzystać z ich wiedzy i porad.

Jednak musisz wiedzieć, że aby urządzić się tak, aby remont nie był konieczny po paru latach i zminimalizować stres przy samym remoncie to jest zdecydowanie za mało. Trzeba czegoś więcej.

CIEBIETwojej wiedzy jakie konsekwencje będzie mieć ta konkretna decyzja w perspektywie lat, sprzątania czy samych prac wykończeniowych. 

Dlaczego? Ponieważ w urządzaniu nie ma jednoznacznie dobrych czy złych wyborów

Warto się wspierać wiedzą wykonawców, obsługi sklepów czy Internetu. Jednak to Ty jako osoba żyjąca w swoim mieszkaniu jesteś osobą, która będzie ponosić konsekwencje swoich decyzji

W URZĄDZANIU 2.0 działasz według określonej kolejności, która wszystko porządkuje i sprawia, że wiesz od czego zacząć

Kluczowych wyborów dokonujesz według metody decyzji z poziomu niższego niż „wierzchołek góry lodowej”, która chroni Twoje pieniądze i nerwy podczas prac wykończeniowych czy sprzątania.

Jak działa ta metoda? Pokażę Ci to na przykładzie wyboru podłogi do Twojego mieszkania

Standardowo większość osób wybiera z poziomu „wierzchołka” czyli patrzy na kolor i wzór, klasę ścieralności, polecaną w Internecie firmę. Często też wyższa cena ma być gwarancją trwałości. Dla wielu wystarczy przekonanie, że obsługa w sklepie opowie o wszystkich ważnych aspektach użytkowych i montażowych.

Niestety, ale to dziś za mało

Dlaczego? Ponieważ wiele osób wybiera jeden rodzaj podłogi do całego mieszkania i to rodzi nowe wyzwania (jakich jeszcze kilka lat temu nie było).

Stąd dziś tyle reklamacji na panele (wybrzuszanie, skrzypienie, „wyskakiwanie” pojedynczych desek). I bardzo często nie jest to wina podłogi.

Potem jest rozczarowanie, szukanie winnych, a finalnie to Ty ponosisz koszty w postaci: nerwów, pieniędzy i przymusowej wymiany podłogi.

Wykorzystując metodę poziomu niższego niż „wierzchołek” doskonale wiesz jakie pytania najpierw sobie zadać, aby podjąć najlepszą dla siebie decyzję o wyborze konkretnego rodzaju podłogi (który sprawdzi się na lata).

Jakie to pytania?

Czy planujesz jeden rodzaj podłogi w całym mieszkaniu?

Jeśli tak, to czy akceptujesz listwy w przejściach między pomieszczeniami?  (jeśli ich nie chcesz to wiesz, że z automatu tracisz gwarancję na podłogę i narażasz się na wybrzuszenia lub szukasz innej podłogi niż panel laminowany)

Co położysz pod meblami kuchennymi? ponieważ już wiesz, że zwykłych paneli tam kłaść nie można

Zdajesz sobie sprawę, który rodzaj podłogi generuje dodatkowe koszty o których często „laik” nawet nie pomyśli, a dowiaduje się po fakcie. Stąd od samego początku wiesz czego szukać.

Chcę Ci pokazać, że każda decyzja, która przed Tobą wymaga właśnie pytań: o funkcjonalność, sprzątanie, potencjalne „miny”, koszty, wpływ na inne wybory. Liczenie na to, że obsługa sklepu i fachowcy zawsze Ci o wszystkim powiedzą to trochę jak liczenie na łut szczęścia…

W urządzaniu właśnie to jest najgorsze- zrobisz to raz, drugiej szansy nie ma

Na potwierdzenie tych słów, że to działa, kilka opinii moich klientów:

Teraz tylko pozostaje mi zadać pytanie: czy chcesz poznać sposób jak urządzić się funkcjonalnie bez potrzeby remontów i wymian po kilku miesiącach?

Podejmować decyzje z poziomu niższego niż "wierzchołek"

Zanim dokonasz zakupu- wiedzieć czy to się sprawdzi u Ciebie. O co dopytać obsługi czy wykonawców, aby mieć pewność, że szybko nie przyjdzie czas na wymiany lub frustracje z powodu sprzątania

Znać odpowiednią kolejność

Od początku wiedzieć jak działać. Jak ułożyć sobie plan na zakupy, wydatki oraz współpracę z wykonawcami, aby sam przebieg prac wykończeniowych był jak najmniej stresujący i "wykańczający"

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi: Tak

To zapraszam Cię do mojego wsparcia ze szkoleniem online Home Planner

To metoda, którą wykorzystuję przy urządzaniu mieszkań i domów moich klientów we współpracy 1:1-dzięki niej cieszą się funkcjonalnymi wnętrzami.

Tak skomponowałam materiały, aby wszystko było jasne i przejrzyste. Krok po kroku. Podeszłam do tematu jak to w URZĄDZANIU 2.0dwutorowo: myślenie tu i teraz (prace wykończeniowe, zakupy, dostawy )oraz przyszłościowo (jak to się sprawdza jeśli chodzi o trwałość, sprzątanie, zalecenia producentów). Wszystko dostosowałam do potrzeb urządzających mieszkanie deweloperskie, czyli wiesz jaką kolejność zastosować, aby urządzić mieszkanie od zera (zadbałam także o to, abyś nie stracił/a gwarancji od Dewelopera).

Home planner– Urządzanie mieszkania deweloperskiego

Od gołych ścian do funkcjonalnie urządzonego mieszkania w którym nie trzeba robić remontu już po kilku latach. Sprzątanie nie frustruje, a podłoga, baterie czy inne rzeczy nie proszą się o wymianę.

Bez kosztownych błędów i nadmiernego stresu.

To szersze spojrzenie na  materiały wykończeniowe

Dzięki niemu unikniesz rozczarowań przy samym sprzątaniu– przecież nie chcesz pakować się nieświadomie w rozwiązania, które tylko dobrze wyglądają (głównie na Pintereście). To także walory estetyczne. Czasem naprawdę jakościowy produkt nie wygląda dobrze mimo umiejętności wykonawców. Dlaczego? Bo taka jest jego cecha, nie da się tego obejść od strony wykonawczej. O wszystkim tym dowiesz się zanim zdecydujesz się na zakup.

To instrukcje krok po kroku i dbanie, abyś nie stracił/a gwarancji dewelopera

Deweloper z pewnością chciałby, abyś na dzień dobry stracił/a gwarancję (jak niestety robi to bezwiednie większość osób). Jednak skoro kupujesz tak drogie mieszkanie to chyba warto przez 5 lat cieszyć się możliwością bezpłatnych napraw usterek ze strony dewelopera.

To oszczędność Twojego czasu i pieniędzy 

Urządzając mieszkanie masz w sumie jedną szansę, kolejna powtórzy się za kilkanaście lat. Jeśli od samego początku dokonasz dobrych decyzji zakupowych nie będziesz musieć ponownie kupować tych samych rzeczy, bo są już zniszczone albo okazały się totalnym bublem (mimo że wyglądały dobrze). 

To mniej stresująca współpraca z wykonawcami

Gdy wiesz jak znaleźć dobrego wykonawcę i przede wszystkim jak z nim współpracować to cały przebieg prac wykończeniowych staje się dużo łatwiejszy. Nie ma takiego przerażenia i obaw, niepotrzebnych kłótni oraz niezadowolenia, że wydałaś/eś tyle pieniędzy, efekt końcowy nie jest taki jak oczekujesz.

Home planner– co znajdziesz w środku?

MODUŁ 1 Funkcjonalność

Baza od której trzeba zacząć, aby cieszyć się funkcjonalnie urządzonym mieszkaniem.

Krok po kroku wyjaśniam Ci wszystkie aspekty związane z tym co ma zadziać się tuż po odbiorze technicznym mieszkania, aby od samego początku wszystko szło szybko i sprawnie.

Zwracam Twoją uwagę na rysunki od dewelopera, układ funkcjonalny, ważne dla Ciebie –przyłącza, wentylację (czyli aspekty na których wiele osób się „wykłada”- problemy z przeglądem kominiarskim, utrata gwarancji deweloperskiej)

Tutaj znajdziesz także bardzo ważne materiały o planowaniu gniazdek i oświetlenia, które można opisać jednym zdaniem- żegnajcie przedłużacze i ciemne pomieszczenia!

MODUŁ 2 Poszukiwania wykonawców

Dowiesz się ode mnie kiedy i jak poszukiwać wykonawców, aby mieć pewność, że zatrudnisz prawdziwych fachowców (to są wskazówki pochodzące od samych wykonawców-nie moje).

Zdradzam Ci także szczegóły o co zapytać wykonawców jeśli chodzi o sam zakres prac, aby nie było później dopłat, rozczarowań i wzajemnych pretensji

MODUŁ 3- Świadome wybory z poziomu niższego niż „wierzchołek”

Ten moduł mogę z pewnością nazwać „gwoździem” i „gwiazdą” tego programu.

Omawiam kluczowe materiały, które będziesz musiał/-a zakupić z perspektywy: funkcjonalnej, trwałości, prac wykończeniowych, potencjalnych „min” czy sprzątania.

Ty będziesz dzięki temu w stanie ocenić co będzie konkretnym przedmiotem Twoich poszukiwań, o czym rozmawiać z obsługą sklepów i co skonsultować z wykonawcą przed zakupem.

Uspokajam-to jest strefa nadal „nad wodą”-więc nie jest to doktorat z materiałów wykończeniowych.

Tematy jakie poruszam: Drzwi, listwy przypodłogowe, podłogi, płytki, baterie łazienkowe, umywalki i miska Wc, wanny i parawany nawannowe, prysznice, odpływy liniowe, zlewozmywaki, baterie kuchenne, sprzęt AGD- (uwaga do sprzętu AGD-tylko aspekty związane z urządzaniem, a nie funkcjami i rodzajami sprzętów)

MODUŁ 4

Inspiracje

Home Planner to nie szkolenie o kolorach, poduszkach i tego typu elementach.

Jednak zawarłam w nim materiały, które pomogą Ci „zapanować” nad ogromem inspiracji jakie obecnie posiadasz w swoim telefonie.

Przede wszystkim pokażę Ci jak stworzyć prosty plan wizualny– taką bazę, dzięki której zakupy także staną się o wiele łatwiejsze.

MODUŁ 5-6

Budżet i zakupy

W URZĄDZANIU 2.0 czas na zakupy nadchodzi dopiero wtedy, gdy za Tobą jest ustalony układ funkcjonalny, znasz materiały wykończeniowe z poziomu niższego niż „wierzchołek góry lodowej„, masz plan wizualny na podstawie inspiracji i zweryfikowałaś/eś swoje pomysły o BUDŻET (no chyba, że masz konto bez limitu 😉).

Przygotowałam Ci materiały mówiące o tym na jakie koszty warto się przygotować (dwie wersje cenowe) oraz kosztorys do samodzielnego uzupełniania. To ułatwi Ci bardzo decyzje zakupowe.

Dodatkowo podzieliłam się z Tobą masą wskazówek na co zwracać uwagę podczas samych zakupów.  Niestety tutaj łatwo o kosztowne pomyłki.

MODUŁ 7

Dopilnowanie dostaw i wykonawców 

W tym module skupiam się na tym, aby przybliżyć Ci jak powinien wyglądać naprawdę wybór frontów i blatu od stolarza. Niestety doświadczenie moje jak i wielu klientów pokazało, że takimi informacjami stolarze się nie dzielą, czego efektem jest niezadowolenie z mebli.

Otrzymasz też kilka cennych dla Twojego portfela i nerwów dotyczących  dostaw materiałów wykończeniowych.

PLUS SUPER BONUSY!

 BONUS 1

Harmonogram zakupów vs. etapy prac wykończeniowych

Jeśli prace wykończeniowe będą szły w dobrym tempie i sprawnie to będziesz mogła/mógł wprowadzić się jak najszybciej.

Większość fachowców narzeka, że przez brak materiałów na czas cała praca się opóźnia, a czasem nawet bardzo komplikuje (np. glazurnik przygotowuje wszystko pod konkretny model np. wanny, a klient po czasie dostarcza coś jeszcze innego i trzeba…kuć, zmieniać, wymieniać… A tego nie chcesz!

Przygotowałam dla Ciebie konkretne zestawienie co kiedy powinno znaleźć się w mieszkaniu wraz z jego omówieniem.

Harmonogram jest kompatybilny i połączony z etapami prac wykonawców.

WARTOŚĆ 300ZŁ

+ BONUS 2

Współpraca z wykonawcami oraz stolarzem

Czynnikiem stresogennym często okazuje się też sama współpraca z fachowcami. Przede wszystkim bierze się ona z niewiedzy, złej komunikacji i niedopowiedzeń.

Dlatego postanowiłam skorzystać z pomocy licznych fachowców z całej Polski i w oparciu o ich wskazówki przygotować dla Ciebie najważniejsze informacje, które sprawią, że współpraca będzie udana.

 Zauważyłam też, że wiele osób nie do końca rozumie specyfikę usługi stolarza. Stolarza traktują jako projektanta mebli, znawcę funkcjonalności. I ok, być może trafisz jakimś cudem na takie podejście stolarza.

Jednak prawda jest taka, że stolarz jest mistrzem meblarstwa i tych technicznych elementów mebla. Część z nich bardzo często z powodu bardzo napiętego grafiku nie informuje klientów o wielu szczegółach np. związanych z estetyką. 

Materiały te pozwolą Ci nie tylko przygotować się do samego spotkania, ale też uświadomią, że nie wszystkie decyzje warto pozostawiać stolarzowi. Jestem przekonana, że nie po to decydujesz się na meble od stolarza, żeby później się wkurzać tym, że pewne rzeczy zostały wykonane inaczej niż to sobie wyobraziłaś/-eś.

WARTOŚĆ 600ZŁ

+ BONUS 3

Wzór umowy z wykonawcami wraz z instruktażem prawnika

Czy wiesz, że bardzo dużo ludzi nie spisuje umów z wykonawcami? Albo używa darmowych szablonów z Internetu? Wprowadzają zmiany, coś dodają, coś usuwają. Taka umowa z automatu staje się nieważna…

A umowa jest na złe czasy, a nie dobre.

Dlatego chcę, żebyś nawet o ten aspekt zadbał/a. 

Prawniczka Ela Kruszyńska (od 15 lat działająca w branży budowlanej) przygotowała dla Ciebie wzór umowy z wykonawcami.

Przede wszystkim także nagrała obszerny komentarz, aby wyjaśnić Ci jak taką umowę wypełniać i z czym wiąże się zmiana/usunięcie czy dodanie, któregoś z punktów.

Umowa jest symetryczna– to znaczy, że jest korzystna tak samo dla Ciebie jak i dla wykonawcy. Przecież nikt nie podpisałby niekorzystnej dla siebie umowy

WARTOŚĆ 350ZŁ

+ BONUS 4

4 Cheklisty podsumowujące ważne dla Ciebie tematy

Checklisty są świetnym narzędziem, dającym poczucie kontroli, że nic ważnego nam nie umknęło. A nie oszukujmy się w ferworze codziennej pracy, „wariacji” zakupów i kontrolowania wykonawców są spore szanse, że możemy o czymś zapomnieć.

Przygotowałam dla Ciebie 4 Cheklisty:

✔ 1. Co sprawdzić po dostawie

Zakup materiałów to jedno, ale pomyłki w sklepach także się zdarzają.  Ludzie w ferworze gonitwy: praca- wizyta w urządzanym mieszkaniu- często o tych niedopatrzeniach dowiadują się gdy…jest już za późno

✔ 2. Jutro wchodzi elektryk

Najważniejsze gniazdka w mieszkaniu.

✔ 3.Ustalenia ze stolarzem

✔ 4.Przed zamówieniem drzwi

WARTOŚĆ 1000ZŁ
5/5
“Jestem w trakcie przerabiania Home Plannera i jednocześnie urządzania swojego mieszkania”. Już część Checklist poszła w ruch-jakie to jest ułatwienie i dzięki temu pamiętanie o wszystkim. Jestem bardzo zapracowana, w pracy mam kocioł. Dzięki materiałom wiem jak się poruszać, co zamawiać, czego absolutnie nie robić. Urządzanie już nie jest takie przerażające”
Justyna S
Uczestnik Home Plannera

+ BONUS 5

„Koło ratunkowe” do Projektantki

Obawiasz się, że czegoś nie zrozumiesz w materiałach? Będą jakieś dodatkowe pytania czy wątpliwości? Nie chcesz zostać całkowicie sam/a z tymi materiałami?

Spokojnie- możesz liczyć na moje wsparcie!

Jak to wygląda w praktyce?

Możesz 2 razy skontaktować się ze mną drogą mailową na biuro@createdesign.pl i zadać swoje pytania.

Bardzo ważne jest, abyś zadając pytania dał/-a mi jak najszerszy kontekst o co dokładnie pytasz żebym mogła odpowiedzieć Ci jak najbardziej precyzyjnie. 

Na moją odpowiedź możesz liczyć maksymalnie do 5 dni roboczych. Jeżeli Twoje pytania okażą się bardziej wymagające to czas może ulec wydłużeniu o kilka dni-jednak na pewno uprzedzę Cię wcześniej, gdyby czas miał się wydłużyć. 

WARTOŚĆ 1000ZŁ
5/5
Zdecydowanie polecam Home Plannera. Wszystko zostało opracowane w logiczną całość, uporządkowane od A-Z. Wszystko wyjaśnione w prosty i klarowny sposób, przydatne checklisty, dodatki. Home Planner uświadomił mi, że tyle ważnych detali wpływa na urządzanie, ale przede wszystkim życie później w tym mieszkaniu. Moje wstępne plany zostały totalnie zmienione. Ile złych decyzji bym dokonała gdyby nie Home Planner. Rady i wiedza, które realnie wpływają na życie są warte zdecydowanie więcej niż kwota w której go zakupiłam”
Agata H.
Uczestnik Home Plannera

+ EXTRA BONUS ważny TYLKO 5 dni PO WEBINARZE

Audyt układu funkcjonalnego kuchni i łazienki

Kuchnia i łazienka to najtrudniejsze pomieszczenia. Dokonam analizy zaproponowanego przez dewelopera układu kuchni i łazienki (lub Twojego pomysłu) oraz zaproponuję nowy układ (w oparciu o Twoje potrzeby i warunki lokalowe)

Jak to wygląda w praktyce?

Po dołączeniu do Home Plannera dostaniesz ode mnie wiadomość mailową, gdzie poproszę Cię o przesłanie rzutu kuchni i łazienki oraz wypełnienie formularza z wytycznymi do nowego układu. Ty w dowolnym dla siebie czasie uzupełnisz wszystkie informacje.

Na moją odpowiedź możesz liczyć maksymalnie do 14 dni roboczych

WARTOŚĆ 500ZŁ

Jeśli zastanawiasz się jak wygląda platforma szkoleniowa od środka to zapraszam do krótkiego nagrania, gdzie pokazuję Tobie w jaki sposób przygotowałam dla Ciebie treści

TO JAK WCHODZISZ W TO?

Czy chcesz do urządzania podejść tak, aby nie żałować i nie mówić, że szkoda, że nie wiedziałam/em tego wcześniej? Zaoszczędzić sobie tych nerwów, wymian, bezsensownego jeżdżenia po sklepach i marnowania pieniędzy?

Wszystkie decyzje, które przed Tobą podjąć w oparciu o swój budżet i oczekiwania funkcjonalne.

Bez złudzeń „idealnego świata” w którym oczekujesz, że deweloper, wykonawcy, sklepy i Internet powiedzą Ci o wszystkim co dla Ciebie ważne.

Ze wsparciem osoby, która nie będzie Ci niczego narzucać, a jedynie naprowadzać? Chętnie dzielić się wiedzą, która ma wpływ na Twój komfort życia w mieszkaniu?

HOME PLANNER

Dostęp do wszystkich 7 MODUŁÓW

BONUSY o wartości 3750zł:

✔ BONUS 1 –Harmonogram zakupów vs. Etapy prac wykończeniowych (300 PLN)

✔ BONUS 2 – Współpraca z wykonawcami i stolarzem (900 PLN)

BONUS 3– Wzór umowy z wykonawcami wraz z  instrukcją prawnika (350 PLN)

✔ BONUS 4 –Checklisty: Jutro wchodzi elektryk; Co sprawdzić po dostawie; Drzwi; Co doprecyzować ze stolarzem (1000 PLN)

✔ BONUS 5- „Koło ratunkowe”- kontakt e-mail (1000 PLN)

Audyt układu funkcjonalnego kuchni i łazienki- TYLKO po przystąpieniu do Home Plannera do 5 dni po webinarze (500PLN)

1297 zł | 4750 zł

To szkolenie i moje wsparcie NIE JEST o tym jak urządzić mieszkanie. JEST o tym JAK URZĄDZIĆ MIESZKANIE FUNKCJONALNIE.  Przejść sam proces urządzania bez kosztownych błędów i niepotrzebnych nerwów oraz przede wszystkim sprawić, aby remont i wymiany nie pojawiły się zaledwie po kilku latach (już o frustracji przy sprzątaniu nie wspomnę).

Jeżeli uda Ci się uniknąć choćby jednej niewłaściwej decyzji czy kosztownej pomyłki to i tak jesteś o kilka tysięcy do przodu inwestując w to wsparcie.

JAK TO DZIAŁA?

Dokonujesz płatności

Przelewy24, BLIK, PayU, PayPo, PayRaty

Dostajesz NATYCHMIAST dostęp do platformy 

Dane do logowania będą w mailu

Zaczynasz pracę z materiałami

Wszystkie nagrania i dodatki do pobrania są dostępne od razu po zalogowaniu się

Kontakt e-mail

Jeśli będziesz mieć pytania  możesz do mnie napisać 2 wiadomości

Czy HOME PLANNER jest dla mnie?

Jest dla Ciebie jeśli:

✔ jesteś po lub przed zakupem nowego mieszkania deweloperskiego i niedługo zaczniesz urządzanie

✔ bardzo zależy Ci na funkcjonalności i tych wszystkich technikaliach na których się zupełnie nie znasz

✔ będziesz urządzać się pierwszy raz

✔ urządzałaś/-eś się wcześniej, ale było to intuicyjne i niefunkcjonalne

✔ chcesz urządzić się na co najmniej 10lat i cieszyć z mieszkania, a nie wkurzać jak niefunkcjonalnie zostało zrobione

✔ nie będziesz korzystać z usług projektanta wnętrz

✔ będziesz korzystać z usług projektanta, ale tylko w opcji samych wizualizacji

✔ cenisz swoje pieniądze, czas, nerwy i relacje z drugą połówką

✔ chcesz urządzić się raz, a dobrze i nie wracać do tego tematu przez najbliższe kilkanaście lat

Nie jest dla Ciebie jeśli:

❌będziesz korzystać z usługi projektanta wnętrz (pełen zakres usług)

❌już kończysz się urządzać

❌ kupujesz mieszkanie z rynku wtórnego (w kursie jest dużo uniwersalnych rad, jednak jest nastawiony pod mieszkanie od dewelopera i może dla Ciebie brakować trochę informacji o remoncie)

❌ jesteś projektantem wnętrz

❌ „zjadłaś/-eś zęby” na budowie i wykańczaniu wnętrz

❌ nie zależy Ci zupełnie na tym jak się urządzisz, wszystko ma być najtańsze

❌ funkcjonalność to nie jest dla Ciebie priorytet. Ma być tylko ładnie

❌ zależy Ci na nauce dobierania kolorów, stylistyki. Mój kurs kładzie nacisk na użytkowe rozwiązania, a nie naukę aranżacji

Masz pytania?

Jeśli w mojej propozycji zabrakło informacji, która jest Ci potrzebna,
aby podjąć dobrą dla siebie decyzję, to napisz do mnie maila
biuro@createdesign.pl

Odpiszę Ci osobiście.

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ile materiałów jest do przerobienia w Home Plannerze?

To ponad 10 godzin nagrań video, poukładanych tematycznie. Lekcje trwają średnio 20-30 minut, kilka lekcji ma 40 i 50 minut.  Więc łatwo to sobie podzielić i przyswajać.

Nie. Ja  z pełną świadomością powiedziałabym, że jest za niska. To sprawdzony system, ogrom praktycznej wiedzy, istotnej dla Ciebie i Twojego życia w tym mieszkaniu. Pamiętaj, że dosłownie „przekopałam” dla Ciebie całą swoją wiedzę z pracy z klientami, drogich szkoleń tylko dla projektantów czy wykonawców. O tych wielu szczegółach moi klienci dowiadują się, gdy współpracują ze mną w usłudze 1:1. (cena od 220zł/m2).

To szkolenie jest autorską formułą opartą na stworzonym przeze mnie procesie projektowym. 

Skrojone jest na miarę mieszkania od dewelopera (przyznaj, że zupełnie inne dylematy mają osoby, które budują dom, a jeszcze inne robiące remont po 15 latach), dla osób, które będą urządzać się same. Czyli nie łącze treści jednocześnie dla laików i projektantów wnętrz, ponieważ to są zupełnie inne rodzaje potrzebnej wiedzy. A zwróć uwagę, że dostępne na rynku kursy łączą te dwie grupy ludzi.

Produkty jakie występują na rynku to kursy, które dotyczą tylko stref wizualnych: co do siebie pasuje, jaki dywan dobrać do salonu itp.

Moje szkolenie to  ogromna pomoc, która układa wszystko w jedną harmonijna całość.

Zapewne jakąś część informacji można znaleźć w Internecie. Jednak to co ja proponuję w żaden sposób nie jest konkurencją dla darmowych materiałów.

To co przygotowałam dla Ciebie jest oparte o sprawdzoną wiedzę, którą zdobyłam jako projektant wnętrz oraz dzięki pomocy wykonawców.

Po zakupie dostaniesz ode mnie maila z wszystkimi informacjami i wytycznymi jakich będę potrzebowała, aby przygotować dla Ciebie propozycje układu funkcjonalnego.

Ty prześlesz mi na maila rzut od dewelopera. Gdy poznam wszystkie Twoje oczekiwania przygotuję Ci  nową propozycję układu. Wersje układów wyślę Ci w postaci klasycznego rzutu z wymiarami oraz ich odpowiedniki w 3d czyli takie bardzo proste białe wizualizacje. To jest świetna opcja, ponieważ gdy widzimy jak to będzie prezentować się w bryle zdecydowanie łatwiej podjąć decyzję co do wyboru właściwego układu funkcjonalnego.

Na taki układ będę potrzebowała do 14 dni roboczych.

W pierwszym mailu otrzymasz wszystkie niezbędne informacje ode mnie.

Tak długo jak będziesz tego potrzebować. Będzie mi miło jak się urządzisz i dać znać, że już po wszystkim 🙂

Od razu po zakupie otrzymujesz dostęp do modułów 

Na pewno ta wiadomość wpadła do folderu Ofera, Inne lub SPAM

Jeśli nie ma nadal tam tej wiadomości możesz wejść na stronę: www.createdesign.pl/kokpit i podać maila z prośbą o zmianę hasła

W ostateczności napisz do mnie na maila: biuro@createdesign.pl

Tak, w przeciągu 24 godzin po zakupie wyślę Tobie fakturę mailem

Cześć! Jestem Klaudia i jestem projektantką wnętrz

Praca z klientami, ciągłe szkolenia i zdobywanie nowej wiedzy dały mi doświadczenie, którym postanowiłam się z Tobą podzielić. 

Dla wielu osób moment zakupu mieszkania jest spełnieniem jednego z największych marzeń w życiu i nie chcą zabierać sobie frajdy z urządzania, samodzielnego decydowania jaką wybiorą podłogę, kafle czy kuchnię. 

Będąc projektantką wnętrz wiem jak dużą wiedzę techniczną i ergonomiczną trzeba mieć. Wiem też, że przy urządzaniu jest tak dużo elementów, które trzeba ze sobą połączyć, że strasznie łatwo się w tym pogubić. Sama musiałam się z tym zmierzyć- tworzenie projektu dla klientów to skomplikowany proces.

Stworzyłam własny proces projektowy, który jest wybawieniem w mojej pracy. Ten system kroków świetnie sprawdza się nie tylko w mojej pracy, ale także przy samodzielnym urządzaniu. Musiałam się z nim Tobą podzielić. Urządzanie 2.0 to nowe podejście do urządzania.

Urządzanie mieszkania jest WIELKIM wyzwaniem.